aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Sensacyjna wygrana Andrzeja Dudy

25 maja 2015
Sensacyjna wygrana Andrzeja Dudy. Andrzej Duda Prezydentem RP wg IPSOS. Jak przewidywali nasi użytkownicy, biorący udział w sondzie ppr.pl wybory powinien wygrać Andrzej Duda. Tak też się stało w pierwszej turze, jak i w dniu 24 maja 2015. Polacy zadecydowali, że na stanowisku głowy państwa powinie zasiadać nowy człowiek.
To spektakularne zwycięstwo Andrzeja Dudy pokazuje, że w obecnej dobie liczy się szybkość działania, determinacja, nowoczesność i dynamika.
 Na nic zdały się ostatnie działania sztabu wyborczego urzędującego prezydenta. To społeczeństwo oceniło całe 5 lat prezydentury i zabiegi na poczet kampanii nie przekonały większości do zagłosowania nad kontynuacją.
Bronisław Komorowski posiadał olbrzymią przewagę przed wyborami. Należy wspomnieć, że jeszcze w styczniu 2015r.różnego rodzaju sondażownie podawały, iż urzędujący prezydent wygra w pierwszej turze z wynikiem około 65% poparcia.
Jak to wszystko się zmieniło. Andrzej Duda w momencie ogłoszenia jego kandydatury posiadał niewiele ponad 6% społecznego poparcia. W niespełna 5 miesięcy on sam wraz z rodziną, jego sztabowcy i zwolennicy doprowadzili do zwycięstwa.
Co to oznacza dla polskich rolników? Czy nowy prezydent spełni swoje przedwyborcze obietnice? Jak będzie wyglądała współpraca prezydenta z rządem, parlamentem i społeczeństwem? Na dzisiaj Premier Kopacz deklaruje jak najlepszą współpracę z Andrzejem Dudą.
Prezydent elekt mówi że: "chciałbym, by mówiono, że jestem prezydentem wszystkich Polaków".
Wynik wyborów jest tożsamy z naszą przedwyborczą sondą. Na nasze pytanie" Aby polskim rolnikom żyło się lepie,j to kto powinien zostać prezydentem RP w 2015roku?" wzięło udział aż 1966 użytkowników. To rekordowa liczba zważywszy na dość krótki termin i ciszę wyborczą.
W procentowym ujęciu Andrzej Duda uzyskiwał aż 66% poparcia, na Bronisława Komorowskiego chciało oddać głos 34% naszych czytelników.
Jakie wnioski należało by wyciągnąć z tej niesamowitej metamorfozy polskiego społeczeństwa.
Wydaje się być pewne, że szybkość działa, dynamika decyzji, zastosowanie internetu jako najszybszego środka komunikacji oraz...PRACOWITOŚĆ, PRACOWITOŚĆ, PRACOWITOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ, TO PODSTAWOWY WARUNEK DO ODNIESIENIA SUKCESU.
W każdej dziedzinie.POWIĄZANE

Pelican Casino - Twoja przystań pełna emocji i korzyści Szukasz miejsca, gdzie m...

W odpowiedzi na pismo Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie zwrotu poda...

Do sądów w I kw. br. trafiło 21 tys. pozwów rozwodowych. Wzrost rdr. wynosi blis...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę