Green_Gas_2026_900

Spotkanie żniwne w Łodzi

4 lipca 2007
Zbliżają się żniwa, w związku z tym, jak co roku, z inicjatywy Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w dniu 5 lipca  o godzinie 10 w siedzibie izby rolniczej w Łodzi  planowane jest spotkanie samorządu rolniczego z przedstawicieli z instytucjami okołorolniczych  oraz  podmiotów skupujących zboża.

Na spotkanie zostali zaproszeni m.in. Wojewoda Łódzki i  Marszałek Województwa Łódzkiego oraz dyrektorzy oddziałów regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji rolnictwa oraz Agencji Rynku rolnego
Głównym tematem spotkania będzie omówienie aktualnej sytuacji na rynku zbóż; przygotowanie do akcji żniwnej 2007, przedstawienie regulacji dotyczących skupu zbóż i rzepaku oraz wypracowanie wniosków i przesłanie odpowiedzialnym instytucją.



POWIĄZANE

Dynamiczne zmiany w polskim rolnictwie, napędzane przez potrzebę zwiększania kon...

W gospodarstwie kalosze mają trudne zadanie: raz stoją w błocie, raz na betonie ...

Współczesne rolnictwo stoi przed wyzwaniem znalezienia złotego środka między mak...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę