Advertisement

Świąteczny EkoBazar czeka na klientów

5 stycznia 2016
W  środę 19 grudnia  o godz. 12:00 (Lublin, Stare Miasto, ul. Bramowa 4-6, tuż za Bramą Krakowską, pierwsza kamienica po lewej) odbędzie się otwarcie Świątecznego EkoBazaru. 

EkoBazar to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie można nabyć certyfikowaną żywność ekologiczną, wolną od GMO i chemicznych dodatków. Działa od sierpnia br. w każdą sobotę. Patronem honorowym lubelskiego EkoBazaru jest Dolina Ekologicznej Żywności.
 
W okresie przedświątecznym EkoBazar przygotował niespodziankę dla swoich Klientów. Już w środę 19 grudnia br. zapraszamy na wielkie otwarcie Świątecznego EkoBazaru. Część oficjalna rozpoczyna się o 12:00. W programie m.in. degustacja ekologicznych specjałów oraz warsztaty z ekspertem od zdrowego żywienia, Panią Justyną Siwielą (Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutricia). W trakcie części oficjalnej oraz po jej zakończeniu będzie okazja do rozmowy z przedstawicielami Doliny Ekologicznej Żywności, EkoBazaru oraz wystawcami, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

 

POWIĄZANE

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki w dniach 14-17 maja 2019 r. składał wizytę w...

Krajowa Rada Izb Rolniczych przyłączyła się do poniedziałkowych obchodów Światow...

Treści udające rzetelne dziennikarstwo, farmy trolli czy pseudoanonimowe ataki n...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę