aaa_TSW_2023
CTR_2023

Świąteczny EkoBazar czeka na klientów

5 stycznia 2016
W  środę 19 grudnia  o godz. 12:00 (Lublin, Stare Miasto, ul. Bramowa 4-6, tuż za Bramą Krakowską, pierwsza kamienica po lewej) odbędzie się otwarcie Świątecznego EkoBazaru. 

EkoBazar to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie można nabyć certyfikowaną żywność ekologiczną, wolną od GMO i chemicznych dodatków. Działa od sierpnia br. w każdą sobotę. Patronem honorowym lubelskiego EkoBazaru jest Dolina Ekologicznej Żywności.
 
W okresie przedświątecznym EkoBazar przygotował niespodziankę dla swoich Klientów. Już w środę 19 grudnia br. zapraszamy na wielkie otwarcie Świątecznego EkoBazaru. Część oficjalna rozpoczyna się o 12:00. W programie m.in. degustacja ekologicznych specjałów oraz warsztaty z ekspertem od zdrowego żywienia, Panią Justyną Siwielą (Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutricia). W trakcie części oficjalnej oraz po jej zakończeniu będzie okazja do rozmowy z przedstawicielami Doliny Ekologicznej Żywności, EkoBazaru oraz wystawcami, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

 

POWIĄZANE

 W związku z doniesieniami prasowymi o przekazywaniu ziemi z Zasobu Własności Ro...

Zarząd KRIR realizując wniosek przyjęty na I Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolni...

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 8 grudnia 2023 r. – Przywództwo Stanów Zjed...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę