Adama_15.08-30.09.2021

Świąteczny EkoBazar czeka na klientów

5 stycznia 2016
W  środę 19 grudnia  o godz. 12:00 (Lublin, Stare Miasto, ul. Bramowa 4-6, tuż za Bramą Krakowską, pierwsza kamienica po lewej) odbędzie się otwarcie Świątecznego EkoBazaru. 

EkoBazar to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie można nabyć certyfikowaną żywność ekologiczną, wolną od GMO i chemicznych dodatków. Działa od sierpnia br. w każdą sobotę. Patronem honorowym lubelskiego EkoBazaru jest Dolina Ekologicznej Żywności.
 
W okresie przedświątecznym EkoBazar przygotował niespodziankę dla swoich Klientów. Już w środę 19 grudnia br. zapraszamy na wielkie otwarcie Świątecznego EkoBazaru. Część oficjalna rozpoczyna się o 12:00. W programie m.in. degustacja ekologicznych specjałów oraz warsztaty z ekspertem od zdrowego żywienia, Panią Justyną Siwielą (Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii VitaNutricia). W trakcie części oficjalnej oraz po jej zakończeniu będzie okazja do rozmowy z przedstawicielami Doliny Ekologicznej Żywności, EkoBazaru oraz wystawcami, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

 

POWIĄZANE

Wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk wręczył wczoraj L...

W dniu 27 listopada br. w miejscowości Mizerna w powiecie nowotarskim, zorganizo...

W dniu 25 listopada br. Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa uc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę