aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Ułatwia zarządzanie gospodarstwem rolnym

3 grudnia 2015
W tym roku po raz pierwszy na wystawie Agro Show w Bednarach , gmina Pobiedziska, województwo wielkopolskie można było zapoznać się z systemem RolnikOn.
Stoisko znajdujące się w Centrum Nowoczesnego Rolnictwa cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele Polskiego Instytutu Rolnictwa prezentowali zwiedzającym moduły systemu i możliwości jego wykorzystania. Poza tym zapoznawali się z sugestiami użytkowników, które mają na celu usprawnienie pracy systemu i dostosowanie go do potrzeb gospodarzy.

Innowacyjny system zarządzania gospodarstwem RolnikOn powstał z inicjatywy Polskiego Instytutu Rolnictwa przy współpracy z Krajową Radą Izb Rolniczych, Polskim Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego. To pierwszy w pełni polski, kompleksowy system informatyczny ułatwiający prowadzenie i zarządzanie gospodarstwem rolnym.
Dzięki intuicyjnym modułom umożliwia między innymi wystawianie faktur, kontrolowanie przychodów i wydatków, prowadzenie historii pola oraz ewidencji zabiegów ochrony roślin. Program nie wymaga instalacji na komputerze, a do zapisanych danych oraz oferowanych narządzi mamy dostęp z każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

 RolnikOn jak podkreślają przedstawiciele Polskiego Instytutu Rolnictwa ułatwia zarządzenie gospodarstwem, jest prosty w obsłudze i pozwala na oszczędność czasu.
Jest swojego rodzaju  - jak bezpieczną bazą danych stworzoną przez najwyższej klasy ekspertów.
POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu ukraińskiemu koncernowi medialnemu Suspl...

-A przecież nasze propozycje ustaw, gdybyśmy mieli wsparcie rządu jako związki z...

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę