BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

W Rydze o gospodarce finansowej na wsi

5 stycznia 2016
O gospodarce finansowej  na wsi wsi będą dyskutować uczestnicy międzynarodowego seminarium „Udogodnienia w dostępie do finansowania mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich” organizowanego w dniach 28 – 29 czerwca  w Rydze przez Łotewską Sieć Rozwoju Obszarów Wiejskich  we współpracy z Europejską Siecią na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Jak informują  organizatorzy celem seminarium jest wymiana doświadczeń w zakresie roli krajowych sieci w ułatwianiu dostępu do finansowania i budowania trwałości projektów na obszarach wiejskich. Ponadto zadaniem uczestników będzie wypracowywanie propozycji działań i mechanizmów ich wdrażania, promujących dostęp do finansowania mikroprzedsiębiorstw na wsi, z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.
W obradach uczestniczyć będą przedstawiciele  Krajowych Sieci Obszarów Wiejskich, instytucji zarządzających, ekspertów i praktyków w dziedzinie gospodarki finansowej na obszarach wiejskich.
Zgłoszenia  do udziału w seminarium przyjmowane są do 15 czerwca br. na formularzu zamieszczonym pod adresem: http://laukutikls.lv/seminar_eafrd


POWIĄZANE

Już 17 i 18 stycznia 2024 roku w Kielcach odbędzie się 14. edycja Targów TSW, na...

Kończąc studia rolnicze, możesz dostać pracę w wielu zawodach. Dzięki dyplomowi ...

Nasz czytelnik, Pan Grzegorz Jedamski, rolnik/emeryt, już w poprzedniej IX kaden...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę