aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

W Rydze o gospodarce finansowej na wsi

5 stycznia 2016
O gospodarce finansowej  na wsi wsi będą dyskutować uczestnicy międzynarodowego seminarium „Udogodnienia w dostępie do finansowania mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich” organizowanego w dniach 28 – 29 czerwca  w Rydze przez Łotewską Sieć Rozwoju Obszarów Wiejskich  we współpracy z Europejską Siecią na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Jak informują  organizatorzy celem seminarium jest wymiana doświadczeń w zakresie roli krajowych sieci w ułatwianiu dostępu do finansowania i budowania trwałości projektów na obszarach wiejskich. Ponadto zadaniem uczestników będzie wypracowywanie propozycji działań i mechanizmów ich wdrażania, promujących dostęp do finansowania mikroprzedsiębiorstw na wsi, z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.
W obradach uczestniczyć będą przedstawiciele  Krajowych Sieci Obszarów Wiejskich, instytucji zarządzających, ekspertów i praktyków w dziedzinie gospodarki finansowej na obszarach wiejskich.
Zgłoszenia  do udziału w seminarium przyjmowane są do 15 czerwca br. na formularzu zamieszczonym pod adresem: http://laukutikls.lv/seminar_eafrd


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę