aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Zainwestuj z Agencją Nieruchomości Rolnych

5 stycznia 2016
Agencja Nieruchomości Rolnych  jest liderem sprzedaży nieruchomości na polskim rynku. Na terenach inwestycyjnych  , które znajdowały się dotychczas w Zasobie Własności Rolnej skarbu Państwa powstają nowoczesne fabryki, salony samochodowe  czy osiedla mieszkaniowe.

Dużym atutem oferowanych przez  ANR terenów inwestycyjnych jest ich atrakcyjne położenie w miastach  i bezpośrednio lub w bliskiej odległości  od węzłów komunikacyjnych.  Tak jak to ma miejsce w Przecławiu, gmina Kołbaskowo  w województwie zachodniopomorskim. Oferta sprzedaży nieruchomości wchodzących  tam w skład zasobu WRSP składa się z dziesięciu nieruchomości o zróżnicowanej powierzchni od 0,9 do 11 ha.


Podstawowym trybem sprzedaży państwowych nieruchomości inwestycyjnych jest ogólnodostępny przetarg. Agencja organizuje najczęściej przetargi ustne, których zadaniem jest uzyskanie najwyższej ceny. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wpłaciły wadium i stawiły się we właściwym miejscu.

Wszelkie informacje o  o nieruchomościach wystawianych na sprzedaż, są dostępne na stronie internetowej www.anr.gov.pl. Dodatkowo najciekawsze nieruchomości prezentowane są na portalu www.tabelaofert.pl/anr. Znajdują się na nim szczegóły dotyczące powierzchni, ceny oraz przeznaczenia danej nieruchomości. Są tam również mapy i wszelkie dane ułatwiające podjęcie dobrej decyzji.

POWIĄZANE

Wołodymyr Zełenski- Prezydent Ukrainy, na platformie "X" zwrócil się do rządu po...

Prezydium NSZZ RI Solidarność dnia 9 lutego 2024 ogłosiło 30 dniowy strajk gener...

Indie zaoferowały gwarantowane wsparcie dla cen roślin strączkowych, kukurydzy i...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę