Adama_poleposition_15.03_30.04

Bezpłatne szkolenie drobiarskie: eksperci z USA

15 lutego 2021
Bezpłatne szkolenie drobiarskie: eksperci z USA

Polskie drobiarstwo jest pogrążone w największym kryzysie od wielu lat. Głównym tego powodem są - rzecz jasna – epidemia COVID19 oraz epizoocja grypy ptaków.  Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz podjęła wiele inicjatyw, których celem była pomoc uczestnikom rynku drobiarskiego. Ciągle mamy jednak wrażenie, że drobiarska społeczność oczekuje wsparcia. Bardzo często najlepszym sposobem pomocy profesjonalnym producentom i przedsiębiorstwom jest systematyczne dostarczanie najnowszej wiedzy, aktualnych informacji.  Wierząc głęboko w skuteczność takiego podejścia chcemy Państwu zaoferować całkowicie unikalne wydarzenie.

Dzięki partnerskim kontaktom Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz z amerykańską organizacją U.S. Soybean Export Council mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe seminarium. Podczas tłumaczonych symultanicznie na język polski warsztatów wybitni amerykańscy specjaliści podzielą się z nami najnowszą wiedzą dotyczącą żywienia drobiu,  informacjami o najskuteczniejszych technikach zarządzania produkcją, zdradzą nam sposoby na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.  Nie zabraknie także aktualnych informacji o rynku drobiu i jaj w Polsce wraz z prognozami kształtowania się cen i popytu na produkty drobiarskie.

Szczegółowy program seminarium znajdą Państwo poniżej.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM (aktywny link pozwalający na zarejestrowanie swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu znajduje się TUTAJ). Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymają Państwo link aktywacyjny do spotkania na zoomie.

Zapraszamy do bezpłatnego udziału!

 

KIPDiP


POWIĄZANE

Komisja Europejska prowadzi konsultacje społeczne (Feedback mechanism) projektu ...

Zgodnie z ostatnią decyzją władz Bośni i Hercegowiny z dnia 9 kwietnia 2021 r. w...

Co łączy Artura Żmijewskiego, Łukasza Nowickiego i Magdalenę Różczkę z Orlando B...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę