Adama_15.08-30.09.2021

Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich w Tarnówce

14 października 2021
Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich w Tarnówce

Biesiada w Tarnówce była kontynuacją organizowanych corocznie biesiad dla Kół Gospodyń Wiejskich. Na hali sportowej w Tarnówce w powiecie złotowskim, spotkało się 70 Kół Gospodyń Wiejskich funkcjonujących w Północnej Wielkopolsce. W wydarzeniu udział wzięło ok. 600 osób.

Wydarzeniu towarzyszyła niesamowita atmosfera, przepyszne regionalne i tradycyjne potrawy oraz muzyka. Były to doskonale chwile do integracji i wymiany doświadczeń przedstawicieli KGW z różnych regionów. Patronat nad wydarzeniem objął Grzegorz Puda,  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Michał Zieliński, Wojewoda Wielkopolski. Michał Zieliński wspólnie z Angeliką Możdżanowską, poseł Parlamentu Europejskiego wręczyli – w imieniu Bogdana Fleminga, Dyrektora Oddziału Terenowego KOWR w Poznaniu –  podziękowania i nagrody dla najbardziej aktywnych Kół, za codzienne zaangażowanie w rozwój obszarów wiejskich.

Wydarzenie uświetniły zespoły Sonata z Okonka i miejscowi Tarnowianie, a gwiazdami wieczoru byli Mariusz Kalaga i Krzysztof Koniarek z zespołem.

 

KOWR


POWIĄZANE

Senat RP na posiedzeniu 26 listopada 2021 r. przyjął bez poprawek ustawę o ułatw...

W dniu 27 listopada br. na parkingu przed siedzibą Krajowego Ośrodka Wsparcia Ro...

W dniu 25 listopada b.r. w Białymstoku odbyła się konferencja pt. „Postępowanie ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę