Cyberpunk 2077 pojawi się na… metalowych plakatach

23 sierpnia 2019
Cyberpunk 2077 pojawi się na… metalowych plakatach
Newseria Lifestyle

W oczekiwaniu na przyszłoroczną premierę najnowszej produkcji CD PROJEKT RED fani mogą sprawić sobie niemały prezent. Wszystko za sprawą współpracy z warszawską firmą Displate, liderem wśród globalnych firm zajmujących się produkcją metalowych plakatów.

W ramach współpracy Displate stworzy plakaty oparte o motywy pochodzące z gry. Wśród nich znajdą się oczywiście charakterystyczne logo Cyberpunk 2077, ale też między innymi concept arty czy okładki steel booków. Prawdziwą gratką dla fanów będzie natomiast charakterystyczne logo zespołu Samurai, które pojawia się na kurtce głównego bohatera gry w materiałach promocyjnych. Obecnie dostępne są 24 wzory, ale z czasem będzie się ich pojawiało coraz więcej.

To nie pierwszy raz kiedy CD PROJEKT RED łączy siły z warszawskim startupem. Marketplace Displate oferuje metalowe plakaty z grafikami pochodzącymi z poprzednich gier studia - Gwinta oraz Wiedźmina 3. To najgorętsze licencje dostępne w ofercie firmy, które cieszą się zainteresowaniem na całym świecie.

Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy współpracować z takim światowym gigantem, jak CD PROJEKT RED. Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w historii, najdrobniejsze wzmianki o niej są śledzone przez tysiące graczy na całym świecie. Chcemy dostarczyć fanom plakaty w najwyższej jakości, które staną się ozdobą każdej kolekcji gamingowych gadżetów – mówi Wojciech Ruszkowski, Sales Department Manager w Displate.

Oprócz grafik pochodzących z gier CD PROJEKT RED, w ofercie Displate znajdują się również licencjonowane produkty marek takich jak Marvel, Star Wars czy DC Comics. Kolekcja pochodząca z gry Cyberpunk 2077 jest dostępna pod tym adresem: https://displate.com/cyberpunk

O Displate

Displate to platforma z siedzibą w Warszawie, która pozwala kreatorom wizualnym z całego świata zarabiać na sprzedaży swoich prac do ponad 50 krajów w najprostszy możliwy sposób. Obecnie platforma skupia 25 tysięcy artystów z całego świata. To doskonałe miejsce promocji tych niezwykle utalentowanych ludzi oraz ich oryginalnych i niesamowitych dzieł. Displate czuje również odpowiedzialność za nasze otoczenie i chce mieć pozytywny wpływ na świat. Na poziomie lokalnym - poprzez uczynienie Twoich ścian wyjątkowymi - oraz na poziomie globalnym - poprzez zmniejszenie śladu ekologicznego.

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Sytuacja w województwie lubelskim staje się coraz bardziej niebezpieczna dla poz...

Jedynie 1/3 Polaków podejmuje działania na rzecz ochrony własnego zdrowia związa...

Większość Polaków chce zakazu upraw roślin genetycznie modyfikowanych, a mając w...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę