BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Czym się kierować przy wyborze kontenera budowlanego — na co należy zwrócić uwagę?

28 września 2023
Czym się kierować przy wyborze kontenera budowlanego — na co należy zwrócić uwagę?

 

Kontener budowlany to doskonałe rozwiązanie w zakresie zagospodarowania niezbędnej powierzchni dla firm realizujących projekty budowlane i inwestycyjne. I choć szereg korzyści wynikających z wynajmu takiego obiektu jest nie do odparcia, warto przed podjęciem decyzji przeanalizować kilka czynników, które pozwolą na dobór kontenera ściśle dopasowanego do naszych potrzeb. Na co zwrócić uwagę przy wyborze kontenera budowlanego?

Zastosowanie kontenera budowlanego

Kontener budowlany świetnie wypełni każdą lukę w zakresie zorganizowania odpowiedniej infrastruktury, tak bardzo istotnej podczas angażowania się w długie projekty inwestycyjne. Pracownicy, którzy na co dzień będą realizować swoje obowiązki służbowe, muszą mieć odpowiednie miejsce do odpoczynku, pracownicy biurowi natomiast potrzebują odpowiedniego zaplecza, które zapewni sprawne realizowanie procesów administracyjnych. Na samym końcu nie możemy zapomnieć o sanitariatach.

Wszystkie te elementy mogą być zaaranżowane poprzez wynajem kontenerów budowlanych. Warto jednak przed złożeniem zamówienia dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i sprawdzić, jakie warianty kontenerów będą nam najbardziej potrzebne. Mobilbox umożliwia wynajem wielu rodzajów kontenerów handlowych, usługowych, budowlanych, sanitarnych, socjalnych, pawilonów handlowych, biur kontenerowych, a nawet stróżówek. Jeśli zatem chcemy czerpać realne korzyści z wynajmu kontenerów, na początku upewnijmy się, że dany kontener spełni swoją funkcję. 

Z jakich materiałów wykonany jest kontener budowlany?

Funkcjonalność i możliwość dodatkowego wynajmu wyposażenia w kontenerze to istotne kwestie, na które z pewnością wielu przedsiębiorców zwróci uwagę. To jednak, co dla innych będzie istotniejsze to wytrzymałość kontenera. Z jakich materiałów wykonane są obiekty, które mają służyć nam przez następne miesiące w każdych warunkach atmosferycznych? 

Dobry kontener to taki, który wyposażony jest w solidną, stalową konstrukcję. Taki kontener powinien być dodatkowo wzmocniony powłoką antykorozyjną, a całość powinna być odpowiednio ocieplona. W przypadku kontenerów budowlanych Mobilbox możemy liczyć na pełne zabezpieczenie - ocynkowana, ocieplona podłoga, ściany zewnętrzne wewnątrz których znajduje się wełna mineralna, wytrzymałe okna oraz drzwi. W zależności od typu kontenera, mamy możliwość wynajmu obiektu o różnych wymiarach. Do dyspozycji mamy aż 12 wariantów.

Usługa wynajmu kontenera - co zawiera? 

Czy usługa wynajmu kontenera to tylko przewiezienie modułowych elementów na miejsce? Czy w takim scenariuszu dalibyśmy sobie radę z samodzielnym złożeniem całej konstrukcji? Z pewnością nie, o ile nie jesteśmy specjalistami w tym obszarze. 

Na szczęście usługa wynajmu kontenera Mobilbox obejmuje kompleksową obsługę od momentu złożenia zamówienia, przez konsultację wszystkich szczegółów, aż po transport obiektu we wskazane miejsce, rozładunek modułów, montaż nawet najbardziej wymagających projektów, a także przygotowanie całej infrastruktury, która pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Mobilbox oferuje także usługę serwisu i wymiany wyeksploatowanych elementów konstrukcji tak, by kontener zawsze spełniał swoją funkcję jak najlepiej. 

oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi udostępnia listę firm importujących zboże z Ukr...

Wzrost kosztów surowców, pracy i produkcji przy jednoczesnym spadku cen na świat...

Według Fundacji Świętego Mikołaja prawdziwy Święty Mikołaj pomaga dzieciom każde...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę