DeLaval ogłasza rozszerzenie oferty zrobotyzowanego systemu doju o nowy DeLaval VMS™ V310

26 listopada 2019
DeLaval ogłasza rozszerzenie oferty zrobotyzowanego systemu doju o nowy DeLaval VMS™ V310

DeLaval rozszerza linię produktów VMS™, o nowy system doju DeLaval VMS™ V310. VMS™ V310 jest wyposażony w nowy moduł DeLaval RePro™, który automatycznie wykrywa ruję i cielność podczas procesu doju. Dzięki tej nowej technologii VMS™ V310 rozszerza przewagę wydajności na następną generację krów i producentów mleka.

 

 

DeLaval jako światowy lider w dziedzinie urządzeń i rozwiązań dla producentów mleka, przedstawia nową koncepcję systemu automatycznego doju. Nowy DeLaval VMS™ V310 opiera się na sukcesie VMS™ V300, wprowadzonego na rynek w 2018 roku. Technologie DeLaval InControl™, DeLaval PureFlow™ i DeLaval InSight™ są standardem w obu systemach, natomiast najnowsza technologia DeLaval RePro™ dostępna jest wyłącznie w VMS™ V310.


DeLaval RePro™ zapewnia hodowcom dokładny wgląd w status rozrodczy każdej krowy w stadzie. Korzystając z próbkowania i analizy opartej na progesteronie, ruję i cielność można wykryć w czasie rzeczywistym, a także krowy, które mają zaburzony cykl rozrodczy. Ta nowa funkcjonalność pozwala hodowcom zaoszczędzić zarówno czas, jak i koszty zarządzania rozrodem i skrócić okres międzywycieleniowy.


DeLaval VMS ™ V310 to pierwszy system doju, który automatycznie potwierdza cielność krowy. Może to skutkować zdrowszymi krowami i zmniejszonymi kosztami weterynaryjnymi dzięki zacieleniu we właściwym czasie, co skutkuje bardziej produktywną laktacją.

 

VMS V310 wykonuje 90% naszych zadań. Wcześniej wykonywaliśmy badania USG, ale dzięki Repro praktycznie ich nie potrzebujemy, ponieważ system mówi nam, kiedy krowy są cielne”, mówi Christian Legret, właściciel DeLaval VMS™ V310, z Francji.


Dwa dostępne modele dają możliwość wyboru systemu doju, który najlepiej odpowiada potrzebom i stylowi hodowli. Zarówno VMS™ V300, jak i VMS™ V310 posiadają najnowsze technologie, które pomagają zapewnić, że krowy są dojone zgodnie z ich pełnym potencjałem, dodatkowo VMS™ V310 automatycznie potwierdza cielność.


Nowy system doju DeLaval VMS ™ V310 będzie dostępny od 1 stycznia 2020 r. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o DeLaval VMS™, odwiedź www.delaval.com.

 

O DeLaval

DeLaval jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń do doju i rozwiązań dla producentów mleka, które umożliwiają zrównoważoną produkcję żywności, gwarantując jakość mleka i zdrowie zwierząt. Z naszych rozwiązań korzystają codziennie tysiące hodowców bydła mlecznego na całym świecie.

 

DeLaval został założony ponad 135 lat temu w Szwecji, kiedy wizjoner Gustaf de Laval opatentował separator śmietany. Obecnie DeLaval zatrudnia 4500 pracowników i działa na ponad 100 rynkach. DeLaval, wraz Tetra Pak i Sidel, tworzy grupę Tetra Laval.

Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com

 

Biuro prasowe DeLaval


POWIĄZANE

Stowarzyszenia drobiarskie z Republiki Południowej Afryki informują, że wkrótce ...

Podczas targów FERMA, w dniach 14 – 16 lutego 2020 roku, hale Expo i MOSiR w Łod...

W Europejskim Rankingu Innowacyjności Polska jest na piątym miejscu od końca. Z ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę