Design Alfy Romeo Stelvio doceniony przez magazyn „Auto Motor und Sport”

5 listopada 2020
Design Alfy Romeo Stelvio doceniony przez magazyn „Auto Motor und Sport”

W tegorocznym plebiscycie „Autonis” zagłosowało ponad 16 000 czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego. Do wyboru było około 100 modeli podzielonych na dziesięć kategorii. Alfie Romeo Stelvio przyznano tytuł najpiękniejszego samochodu w kategorii „Duży SUV”.

Design Alfy Romeo Stelvio urzekł czytelników magazynu motoryzacyjnego „Auto, Motor und Sport”. Model został zwycięzcą w kategorii „Duże samochody terenowe/SUV-y” w plebiscycie „Autonis”. Styl i elegancja Alfy Stelvio, będącej również jednym z najbardziej sportowych modeli w tym segmencie, jest wynikiem prac Centrum Stylu Alfy Romeo.

„Jesteśmy zaszczyceni i ogromnie dumni z otrzymania prestiżowej nagrody „Autonis”, przyznanej przez czytelników „Auto, Motor und Sport” Alfie Romeo Stelvio, jako najpiękniejszego SUV-a w swojej klasie. Ten tytuł jest wyrazem uznania dla włoskiego designu i naszej filozofii projektowania Alfy Romeo łączącej w sobie wyrafinowane proporcje, charakterystyczne, wyróżniające się elementy i piękne, ręcznie „rzeźbione” powierzchnie,  powiedział Klaus Busse, dyrektor FCA Design na region EMEA. „Oprócz Stelvio, magazyn „Auto, Motor und Sport” uhonorował już wcześniej modele Giulia, MiTo i Giulietta tytułem najpiękniejszego samochodu w swojej klasie, a dwa lata z rzędu nagrodę „Design Brand of the Year” otrzymała marka Alfa Romeo.

Dokładnie 16 182 czytelników czasopisma branżowego „Auto, Motor und Sport” oraz użytkowników magazynu online, oddało swój głos w plebiscycie „Autonis” na około 100 modeli podzielonych na dziesięć klas rankingowych. Wynik danej kategorii to bilans głosów za i przeciw dla każdego modelu. Każdy uczestnik mógł oddać cztery głosy w danej kategorii, dwa za szczególnie udany projekt i dwa za mniej przekonujące formy. Dlatego też oceny negatywne liczyły się tak samo, jak pozytywne. Te ostatnie zdecydowanie dominowały w przypadku Alfy Romeo Stelvio. Pierwszy SUV w historii marki uzyskał 20,4 % głosów pozytywnych w kategorii „Duży SUV”.

 

Biuro prasowe Fiat Chrysler Automobiles


POWIĄZANE

Dlaczego powinniśmy zainteresować się globalnym Południem? ● Około 768 milionów ...

Ubezpieczyciele notują rekordową liczbę szkód spowodowanych zjawiskami pogodowym...

Aż 40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa. Prawie połowa Europej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę