aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Edukacyjny Pokaz Florystyczny - 8 grudnia 2016 Rynek Hurtowy Bronisze

5 grudnia 2016
Edukacyjny Pokaz Florystyczny - 8 grudnia 2016  Rynek Hurtowy Bronisze

Tworzymy i edukujemy - tegoroczny pokaz „FLORYSTÓW CHOINKI STROJENIE” odbędzie się w nowej formule – nastawiony będzie na edukację.


Chcemy także, po raz pierwszy w Polsce, zaprezentować oryginalne i piękne bukiety ślubne z Poinsecji czyli gwiazdy betlejemskiej.


Z końcem roku kalendarzowego wzrasta zainteresowanie zakupami dekoracji florystycznych takich jak wianki adwentowe, choinki i stroiki świąteczne. Także te dekoracje będą przedmiotem twórczych działań podczas pokazu.

 

 

Mistrzowie florystyki wykonają prace tradycyjne oraz zrealizują ciekawe, niekonwencjonalne pomysły. Wszystko, co podczas pokazu powstanie opatrzone będzie merytorycznym komentarzem Marioli Miklaszewskiej, zostaną ujawnione wszystkie tajniki, wyjaśnione techniki, wytłumaczone zawiłości teorii florystyki.

 

W wykonanych podczas pokazu adwentowych oraz świątecznych dekoracjach nie zabraknie nowatorskiej prezentacji kwiatów Poinsecji. Ta ciekawa, lubiana roślina jest kolorowym motywem przewodnim w czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Zaprezentowane zostaną Poinsecje we wszystkich barwach od koloru brzoskwiniowego poprzez ciemny burgund, kremy, biele, po jasne odcienie łososiowe, różowe i co oczywiste najpopularniejsze odcienie czerwieni.


Jako, że Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, więc udekorujemy choinkę. A jak? O tym przekonać się będzie można podczas pokazu.

 

Kompozycje tworzyć będą Mariola Miklaszewska mistrzyni florystyki, nauczyciel zawodu w Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej, a także międzynarodowy sędzia florystyczny.

W pokazie wezmą udział także młodzi, ale bardzo utalentowani mistrzowie florystyki: Jagoda Głowińska, poznańska florystka i Tomek Iwanow z Lublina, którzy podczas egzaminu mistrzowskiego przed międzynarodową komisją branżową osiągnęli najlepsze wyniki.

 

Pokaz poprowadzi Marek Jezierski doskonale znany z programu TVP1 „ Rok w ogrodzie”.

Fotorelację z pokazu oraz zdjęcia kompozycji florystycznych przygotuje Tomek Ciesielski.

Planowana jest również realizacja materiału filmowego.

 

 

 

Florystów choinki strojenie - program

 

10.00 – REJESTRACJA

11.00 – 13.00 - I część pokazu

13.00 -13.30 lunch

13.30 -15.00 II część pokazu

 

 

Sponsorem kwiatów poinsecji jest Stars for Europe - http://www.stars-for-europe.com

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach - to największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum hurtowej dystrybucji owoców, warzyw i kwiatów. Powierzchnia ogólna rynku to ponad 62 ha. Na Rynku Hurtowym Bronisze stałą sprzedaż owoców, warzyw i kwiatów prowadzi prawie 400 przedsiębiorców. Do sprzedaży na wolnym powietrzu przygotowanych jest 1300 stanowisk. Ponad 20 tysięcy producentów rolnych dostarcza świeże produkty. Za pośrednictwem Rynku Hurtowego Bronisze sprzedawanych jest rocznie około 1,2 miliona ton owoców i warzyw (produkcji krajowej i z importu). Karty Stałego Klienta - posiada prawie 13000 podmiotów gospodarczych.

-----------------------------------------------------------------

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze


POWIĄZANE

Polacy zadowoleni z transformacji energetycznej. Blisko co drugi badany potwierd...

Mazurska Manufaktura S.A., specjalizująca się w produkcji kraftowych alkoholi mo...

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przypomina, że zbliża się termi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę