Claas_20.11.2020shiuz_750x100_1102020

Filmuj wiosnę z perspektywy dwóch kółek

4 kwietnia 2018
Filmuj wiosnę z perspektywy dwóch kółek
Newseria Innowacje

Popularność małych kamer sportowych nie omija żadnej dziedziny sportu. Również rowerzyści i motocykliści lubią korzystać z ich możliwości. W ślad za boomem na nagrywanie filmów, podążają twórcy sprzętu do stabilizacji obrazu, a niewątpliwym liderem w tej branży jest FeiyuTech, którego WG2 zadowoli nawet wymagających miłośników dwóch kółek. Filmy, które można nakręcić za jego pomocą, zaskakują tak doskonałą stabilizacją, że nie powstydziłby się jej profesjonalny operator kamery.

 

Ten niepozorny i mały gimbal, może być mocowany na wiele sposobów. Najbardziej popularny to oczywiście montaż na specjalnym uchwycie na kierownicy. Gdy jednak w grę wchodzi bardziej agresywna jazda warto umieścić WG2 na uprzęży na klatce piersiowej. Ciało balansując, zapewnia jeszcze większą amortyzację, a kadr, który w tej konfiguracji obejmuje kierownicę, zyskuje dodatkowo na atrakcyjności i dynamice.


https://www.facebook.com/DirtItMore/videos/1617769504926891/


Wyważenie gimbala następuje automatycznie po zamocowaniu kamery i włączeniu urządzenia. Użytkownikom mniejszych kamer dedykowany jest adapter załączony w komplecie. Każdy z trzech oferowanych przez ten model trybów, obsługiwany jest jednym przyciskiem. To niezwykle proste - po włączeniu, urządzenie znajduje się w trybie panoramy i podąża za obrotem operatora w osi poziomej, po dwukrotnym naciśnięciu przechodzi w tryb podążania, czyli zaczyna pracę także w osi pionowej. Trzykrotne kliknięcie ustawia kamerę w trybie selfie. Zerowanie trybów i zablokowanie kamery w stałym położeniu następuje przez jednokrotne naciśnięcie. Dodatkowym atutem jest kręcenie coraz bardziej popularnych, bo dostępnych dla nawet dla amatorów, filmów typu timelaps.

 

Gdyby jednak pogoda tej wiosny była kapryśna, nie ma obaw, że urządzenie nas zawiedzie - WG2 jest odporny nie tylko na wstrząsy, ale również na zachlapania. Warto oczywiście upewnić się, że i nasza kamera posiada tę cechę. Jego transport z racji małych rozmiarów i załączonego pokrowca jest wygodny i nie obciążający.

 

Do pełni sezonu jeszcze kilka tygodni, zatem, tak jak dbamy o odpowiednie akcesoria do naszego jednośladu, zadbajmy również o najlepsze wsparcie dla naszej kamery.

 

Inspiracji szukaj na stronach:

 

www.feiyu-tech.pl

www.instagram.com/feiyutech

www.facebook.com/FeiyuTechPolska

 

 

Newseria Innowacje


POWIĄZANE

W nocy (3 grudnia 2020) rolnicy z Agrounii  zatrzymali transport żywych świń z N...

W związku z naszym pismem z dnia 26 marca 2020 r. oraz odpowiedzią resortu rolni...

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda spotkał się z przedstawicielami z...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę