CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Firma Agrifirm przejęła polską firmę paszową Paszmark

14 lipca 2016
Firma Agrifirm przejęła polską firmę paszową Paszmark

Royal Agrifirm Group, do której należy Agrifirm Polska, przejął polską firmę paszową Paszmark. Paszmark jest firmą rodzinną produkującą mieszanki paszowe dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. Firma znajduje się w Płośnicy - w powiecie działdowskim województwa warmińsko-mazurskiego. Ze względu na korzystne położenie Paszmarku w połączeniu z lokalizacjami pozostałych trzech wytwórni Agrifirm, w Szamotułach, Margoninie i Topoli, firma podejmie ważny krok w kierunku zwiększenia zasięgu i udziału w polskim rynku. Zapewni to doskonałą podstawę do dalszego rozwoju.

Jako organizacja międzynarodowa, Royal Agrifirm Group chce być wiodącą firmą w sektorach rolnictwa i ogrodnictwa. Przejęcie polskiej spółki paszowej Paszmark jest zgodne ze strategią organizacji, która skupia się na podstawowej działalności w branży paszowej, uprawie roślin i ogrodnictwie, co-produktach i produktach specjalistycznych. W ramach realizacji swojej strategii, Agrifirm koncentruje się na rozwoju między innymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

“Wraz z przejęciem firmy Paszmark, jesteśmy w stanie dalej wdrażać naszą strategię na polskim rynku, który jest nam znany i ważny dla nas," mówi Ton Loman, CEO Royal Agrifirm Group.

Paszmark

Firma Paszmark została założona w 1995 roku, zatrudnia 29 pracowników, którzy nadal będą pracować w firmie po jej przejęciu przez Agrifirm. Zdolność produkcyjna wytwórni wynosi 50.000 ton mieszanek paszowych. Zakład zlokalizowany jest w obszarze o dużej gęstości populacji zwierząt. Umożliwia to zbliżenie się do drugiego co do wielkości obszaru hodowli drobiu i trzody chlewnej na terenie Polski. Ponadto lokalizacja zapewnia dostęp do najważniejszego regionu bydła w Polsce.

Royal Agrifirm Group

Royal Agrifirm Group jest drogą do sukcesu dla przedsiębiorczych hodowców i plantatorów poprzez dostarczanie wysokiej jakości pasz dla zwierząt, produktów do upraw rolnych i fachowego doradztwa. Firma silnie koncentruje się na rozwoju innowacyjnych produktów i koncepcji, które prowadzą do uzyskania lepszych rezultatów dla swoich klientów. Bazując na swojej wizji, Royal AgrifirmGroup wykorzystuje wiedzę i produkty, które pomagają hodowcom i producentom we wzmocnieniu swojej pozycji rynkowej. Royal AgrifirmGroup jest holenderskim liderem, który współpracuje z międzynarodowymi filiami.

Royal Agrifirm Group


POWIĄZANE

Oszacowaliśmy, że w ciągu pięciu lat w związku z efektem handlowym wdrożenia umo...

Dwie deklaracje: na temat unijnej dyrektywy w sprawie odnawialnych źródeł energi...

Dla polskich eksporterów jaj spożywczych w skorupkach pierwszą połowę roku 2017 ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę