Firma Bio-Żuławy trzymilionowym klientem Energi Obrót

22 września 2017
Firma Bio-Żuławy trzymilionowym klientem Energi Obrót

Energa Obrót, lider Segmentu Sprzedaży Grupy Energa, przekroczyła próg trzech milionów klientów korzystających z jej produktów i usług. To rekordowy wynik w historii firmy. Trzymilionowym klientem Energi Obrót został producent branży rolniczej Bio-Żuławy z Nowego Dworu Gdańskiego.

Ekspansja Energi Obrót na rynku energetycznym wkroczyła w kolejny etap wraz z pozyskaniem trzymilionowego klienta. Obchodząca niedawno dziesięciolecie swojego istnienia spółka przez ten czas przeszła wiele gruntownych przemian, które zapewniły jej pozycję jednego z największych sprzedawców energii w Polsce. Energa Obrót konsekwentnie rozwija swoje portfolio produktowe, a jednym z efektów tych działań jest pozyskanie tylko w pierwszym półroczu tego roku blisko 40 tysięcy nowych klientów. Wśród największych partnerów biznesowych firmy znalazło się między innymi PKP Intercity czy TVP SA, wiele samorządów i klientów indywidualnych oraz mali i średni przedsiębiorcy z całej Polski.

– Przez dekadę obecności na rynku motorem napędowym sukcesu Energi Obrót była umiejętność dostosowywania się do zmiennej rzeczywistości i indywidualnych potrzeb odbiorców energii, a także zorientowanie na innowacyjne, proklienckie rozwiązania. Rosną też standardy obsługi klienta. Nasze portfolio produktów ewoluuje. Dziś oferujemy im nie tylko energię elektryczną i gaz, ale też proponujemy szereg usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenia, pomoc fachowców w przypadku awarii domowych sprzętów i instalacji. Klienci Energi wybierający z kolei naszą ofertę przygotowaną z firmą Microsoft nie tylko otrzymują unikalny na rynku produkt, ale także stają się ambasadorami użytkowania legalnego i bezpiecznego oprogramowania komputerowego – powiedział Jarosław Dybowski, Prezes Zarządu Energi Obrót. – Już w najbliższym czasie wprowadzimy na rynek połączenie energii z usługą medyczną dla seniorów. Ta propozycja z całą pewnością zyska wielu zwolenników, szczególnie w gronie najdłużej będących z nami klientów indywidualnych.

Trzymilionowym klientem Energi Obrót zostało przedsiębiorstwo Bio-Żuławy, zajmujące się sprzedażą szerokiej gamy produktów do prowadzenia produkcji roślinnej. W ich asortymencie znajdziemy wysokiej jakości kwalifikowany materiał siewny kukurydzy i rzepaku, wapno węglanowe oraz kredowe czy kompleksowe dolistne nawozy krystaliczne z makro- i mikroelementami. Pomorska firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki DuPont Pioneer. W swojej ofercie posiada również produkty takich firm jak Barenburg Polska czy EKOPLON. Przedsiębiorstwo prowadzi także całoroczny skup płodów rolnych wraz z transportem na terenie całego kraju.

- Jestem pozytywnie zaskoczony i szczęśliwy, że to właśnie moja firma jest trzymilionowym klientem Energi Obrót. Prywatnie jestem związany z Wami od wielu lat, cieszę się, że w tak miłych okolicznościach mam okazję nawiązać współpracę także w związku z prowadzoną firmą. Zarówno zarząd jak i pracownicy naszej spółki starają się traktować klientów tak, jak sami chcą być traktowani, dlatego jednym z priorytetów firmy Bio-Żuławy jest oferowanie wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie oraz profesjonalna obsługa klientów. Doceniamy, kiedy nasi partnerzy i kontrahenci postępują tak samo. To właśnie takie podejście zadecydowało o wyborze przez nas oferty Energi Obrót - powiedział Lucjan Kosobucki, Członek Zarządu Bio-Żuławy.

- Warto dodać, że w swojej ofercie mamy także szereg propozycji dla klientów biznesowych: od nagradzanej i wyróżnianej w wielu prestiżowych konkursach Platformy Ofert Indeksowanych począwszy, na audycie energetycznym dla największych przedsiębiorstw kończąc – dodaje Jarosław Dybowski.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Strategia klimatyczna KE do roku 2050 podkreśla kluczową rolę rolników w walce p...

Aby powstrzymać silne zmiany klimatu, należy zatrzymać ocieplenie na poziomie 1,...

Według nieoficjalnych informacji przedstawiciele Unii Europejskiej są blisko zaw...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę