dnikukurydzy_210818
Agrolok_60918

Firma Bio-Żuławy trzymilionowym klientem Energi Obrót

22 września 2017
Firma Bio-Żuławy trzymilionowym klientem Energi Obrót

Energa Obrót, lider Segmentu Sprzedaży Grupy Energa, przekroczyła próg trzech milionów klientów korzystających z jej produktów i usług. To rekordowy wynik w historii firmy. Trzymilionowym klientem Energi Obrót został producent branży rolniczej Bio-Żuławy z Nowego Dworu Gdańskiego.

Ekspansja Energi Obrót na rynku energetycznym wkroczyła w kolejny etap wraz z pozyskaniem trzymilionowego klienta. Obchodząca niedawno dziesięciolecie swojego istnienia spółka przez ten czas przeszła wiele gruntownych przemian, które zapewniły jej pozycję jednego z największych sprzedawców energii w Polsce. Energa Obrót konsekwentnie rozwija swoje portfolio produktowe, a jednym z efektów tych działań jest pozyskanie tylko w pierwszym półroczu tego roku blisko 40 tysięcy nowych klientów. Wśród największych partnerów biznesowych firmy znalazło się między innymi PKP Intercity czy TVP SA, wiele samorządów i klientów indywidualnych oraz mali i średni przedsiębiorcy z całej Polski.

– Przez dekadę obecności na rynku motorem napędowym sukcesu Energi Obrót była umiejętność dostosowywania się do zmiennej rzeczywistości i indywidualnych potrzeb odbiorców energii, a także zorientowanie na innowacyjne, proklienckie rozwiązania. Rosną też standardy obsługi klienta. Nasze portfolio produktów ewoluuje. Dziś oferujemy im nie tylko energię elektryczną i gaz, ale też proponujemy szereg usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenia, pomoc fachowców w przypadku awarii domowych sprzętów i instalacji. Klienci Energi wybierający z kolei naszą ofertę przygotowaną z firmą Microsoft nie tylko otrzymują unikalny na rynku produkt, ale także stają się ambasadorami użytkowania legalnego i bezpiecznego oprogramowania komputerowego – powiedział Jarosław Dybowski, Prezes Zarządu Energi Obrót. – Już w najbliższym czasie wprowadzimy na rynek połączenie energii z usługą medyczną dla seniorów. Ta propozycja z całą pewnością zyska wielu zwolenników, szczególnie w gronie najdłużej będących z nami klientów indywidualnych.

Trzymilionowym klientem Energi Obrót zostało przedsiębiorstwo Bio-Żuławy, zajmujące się sprzedażą szerokiej gamy produktów do prowadzenia produkcji roślinnej. W ich asortymencie znajdziemy wysokiej jakości kwalifikowany materiał siewny kukurydzy i rzepaku, wapno węglanowe oraz kredowe czy kompleksowe dolistne nawozy krystaliczne z makro- i mikroelementami. Pomorska firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki DuPont Pioneer. W swojej ofercie posiada również produkty takich firm jak Barenburg Polska czy EKOPLON. Przedsiębiorstwo prowadzi także całoroczny skup płodów rolnych wraz z transportem na terenie całego kraju.

- Jestem pozytywnie zaskoczony i szczęśliwy, że to właśnie moja firma jest trzymilionowym klientem Energi Obrót. Prywatnie jestem związany z Wami od wielu lat, cieszę się, że w tak miłych okolicznościach mam okazję nawiązać współpracę także w związku z prowadzoną firmą. Zarówno zarząd jak i pracownicy naszej spółki starają się traktować klientów tak, jak sami chcą być traktowani, dlatego jednym z priorytetów firmy Bio-Żuławy jest oferowanie wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie oraz profesjonalna obsługa klientów. Doceniamy, kiedy nasi partnerzy i kontrahenci postępują tak samo. To właśnie takie podejście zadecydowało o wyborze przez nas oferty Energi Obrót - powiedział Lucjan Kosobucki, Członek Zarządu Bio-Żuławy.

- Warto dodać, że w swojej ofercie mamy także szereg propozycji dla klientów biznesowych: od nagradzanej i wyróżnianej w wielu prestiżowych konkursach Platformy Ofert Indeksowanych począwszy, na audycie energetycznym dla największych przedsiębiorstw kończąc – dodaje Jarosław Dybowski.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Unijny komisarz do spraw zdrowia Vytenis Andriukaitis spotka się w poniedziałek ...

Tegoroczna słoneczna pogoda sprzyja winoroślom uprawianym na Podkarpaciu. Winobr...

26-letnia kobieta, która w sobotę pracowała przy zbiorze ziemniaków w rodzinnym ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę