Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Floryda: „Scenic 60” znana jako farma Serenity Acres na sprzedaż

16 sierpnia 2023
Floryda: „Scenic 60” znana jako farma Serenity Acres na sprzedaż

Uwaga, jeżeli jesteś zamożnym Miłośnikiem środowiska, zwierząt i pasterstwa: „Scenic 60” znana jako farma Serenity Acres trafiła na rynek nieruchomości na Florydzie w USA.

Pinetta, Floryda, 15 sierpnia 2023 r. — Farma Serenity Acres, rozległa wspaniała 60-hektarowa farma pod klucz, nazywana przez niektórych „Scenic 60”, właśnie jest do sprzedaży w hrabstwie Madison na Florydzie. Trafiając na rynek, przyciąga uwagę społeczeństwa, ludzi kochających środowisko naturalne i zwierzęta, przedsiębiorców, którzy chcą odebrać swoją ostateczną nagrodę dokonująac zakupu tej niezwykłej nieruchomości.

„Kiedy potencjalni nabywcy przyjeżdżają i widzą stare dęby i pastwiska na tym ogrodzonym klejnocie ziemi, ich oczy i umysły otwierają się szeroko, gdy wyobrażają sobie organizację niezapomnianych wydarzeń docelowych, takich jak wesela, wycieczki, festiwale, biwaki, rekolekcje, wycieczki terapeutyczne, które uszczęśliwią wszystkich i podekscytowany” — powiedział Ben Jones, agent zajmujący się aukcjami nieruchomości Serenity Acres Farm.

Z wdziękiem zaludniają Scenic 60 kozy, konie, krowy, kurczaki. Farma ma ogromne pastwiska przypominające park, który daje bujny wypas bydła i jest wystarczający do spełnienia wszystkich marzeń”.

„Wyjaśniam klientom szczegóły zwolnienia z podatku rolnego oraz historię kultowej farmy Serenity Acres i jej produktów, a kiedy mówię im, że jest to prawdziwa nieruchomość generująca dochód, błyszczą im oczy” – dodał Ben.

Firmę Serenity Acres Farm, która zajmuje się produkcją mydeł i specyfików do pielęgnacji skóry, można kupić osobno i obejmuje ona cały sprzęt do koziego mleka, przepisy, stronę internetową, znak towarowy i listę klientów.

Na terenie posiadłości znajdują się dwa domy; uroczy zabytkowy domek na farmie cyprysowej z wolnostojącym biurem / pensjonatem cyprysowym, dużą stodołą na siano, dom produkcyjny, duży metalowy budynek używany jako mleczarnia, ogromny warsztat, stodoła dla koni, duża wiata, drzewa owocowe, piec na drewno, duży solar elektryczny i solarny system ciepłej wody i nie tylko!

„W domu przez ponad 20 lat stworzyliśmy samowystarczalne środowisko dla udanych przedsięwzięć rolniczych i zrównoważonego zawłaszczenia na obszarach wiejskich, gdzie farma co roku przyciąga rzesze ludzi, a także system, w którym w razie potrzeby możemy odłączyć się od sieci” — powiedziała Julia Shewchuk .

Teren jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu I-75 i I-10, w pobliżu głównych sklepów w Valdosta lub Madison, godzinę jazdy samochodem do Tallahassee, 2 godziny do Jacksonville i 2,5 godziny do Ocala.

Trasy jeździeckie są poza bramą, a jazda przyczepą wzdłuż rzek i szlaków Suwannee i Withlacoochee w ciągu 15-30 minut sprawia, że jest to raj dla miłośników koni!

„Scenic 60 to jedna z najbardziej podnoszących na duchu działek życia i piękna, jakie zobaczysz na Florydzie” — powiedziała Adrienne Mazzone, publicystka Serenity Acres Farms, prezes TransMedia Group.


POWIĄZANE

Wczoraj tj 21.września 2023 roku w Nowym Jorku prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełen...

Jak poinformowało wczoraj biuroprasowe Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Min...

Rrobert Telus-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył wczoraj w konferencj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę