aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Floryda: „Scenic 60” znana jako farma Serenity Acres na sprzedaż

16 sierpnia 2023
Floryda: „Scenic 60” znana jako farma Serenity Acres na sprzedaż

Uwaga, jeżeli jesteś zamożnym Miłośnikiem środowiska, zwierząt i pasterstwa: „Scenic 60” znana jako farma Serenity Acres trafiła na rynek nieruchomości na Florydzie w USA.

Pinetta, Floryda, 15 sierpnia 2023 r. — Farma Serenity Acres, rozległa wspaniała 60-hektarowa farma pod klucz, nazywana przez niektórych „Scenic 60”, właśnie jest do sprzedaży w hrabstwie Madison na Florydzie. Trafiając na rynek, przyciąga uwagę społeczeństwa, ludzi kochających środowisko naturalne i zwierzęta, przedsiębiorców, którzy chcą odebrać swoją ostateczną nagrodę dokonująac zakupu tej niezwykłej nieruchomości.

„Kiedy potencjalni nabywcy przyjeżdżają i widzą stare dęby i pastwiska na tym ogrodzonym klejnocie ziemi, ich oczy i umysły otwierają się szeroko, gdy wyobrażają sobie organizację niezapomnianych wydarzeń docelowych, takich jak wesela, wycieczki, festiwale, biwaki, rekolekcje, wycieczki terapeutyczne, które uszczęśliwią wszystkich i podekscytowany” — powiedział Ben Jones, agent zajmujący się aukcjami nieruchomości Serenity Acres Farm.

Z wdziękiem zaludniają Scenic 60 kozy, konie, krowy, kurczaki. Farma ma ogromne pastwiska przypominające park, który daje bujny wypas bydła i jest wystarczający do spełnienia wszystkich marzeń”.

„Wyjaśniam klientom szczegóły zwolnienia z podatku rolnego oraz historię kultowej farmy Serenity Acres i jej produktów, a kiedy mówię im, że jest to prawdziwa nieruchomość generująca dochód, błyszczą im oczy” – dodał Ben.

Firmę Serenity Acres Farm, która zajmuje się produkcją mydeł i specyfików do pielęgnacji skóry, można kupić osobno i obejmuje ona cały sprzęt do koziego mleka, przepisy, stronę internetową, znak towarowy i listę klientów.

Na terenie posiadłości znajdują się dwa domy; uroczy zabytkowy domek na farmie cyprysowej z wolnostojącym biurem / pensjonatem cyprysowym, dużą stodołą na siano, dom produkcyjny, duży metalowy budynek używany jako mleczarnia, ogromny warsztat, stodoła dla koni, duża wiata, drzewa owocowe, piec na drewno, duży solar elektryczny i solarny system ciepłej wody i nie tylko!

„W domu przez ponad 20 lat stworzyliśmy samowystarczalne środowisko dla udanych przedsięwzięć rolniczych i zrównoważonego zawłaszczenia na obszarach wiejskich, gdzie farma co roku przyciąga rzesze ludzi, a także system, w którym w razie potrzeby możemy odłączyć się od sieci” — powiedziała Julia Shewchuk .

Teren jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu I-75 i I-10, w pobliżu głównych sklepów w Valdosta lub Madison, godzinę jazdy samochodem do Tallahassee, 2 godziny do Jacksonville i 2,5 godziny do Ocala.

Trasy jeździeckie są poza bramą, a jazda przyczepą wzdłuż rzek i szlaków Suwannee i Withlacoochee w ciągu 15-30 minut sprawia, że jest to raj dla miłośników koni!

„Scenic 60 to jedna z najbardziej podnoszących na duchu działek życia i piękna, jakie zobaczysz na Florydzie” — powiedziała Adrienne Mazzone, publicystka Serenity Acres Farms, prezes TransMedia Group.


POWIĄZANE

Obecnie większość upraw kukurydzy w Polsce znajduje się w fazie kwitnienia. To d...

Lidl Polska to największy eksporter dóbr rolno-spożywczych w naszym kraju oraz s...

Wydaje się, że zasady BHP są znane wszystkim pracownikom, jednak liczba wypadków...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę