GUS_230920_750x100_stat

Gama ciągników Puma poszerzona o nowe modele

14 listopada 2017
Gama ciągników Puma poszerzona o nowe modele

Dostępna jest nowa specyfikacja ciągników Puma 140, 150 i 165 X z 6-stopniową przekładnią półautomatyczną. Cechy konstrukcyjne dostosowane zostały do Klientów zainteresowanych specyfikacją podstawową. Nowe modele produkowane są obok istniejących modeli Puma i wyposażone w kompletny zestaw funkcji podstawowych i opcjonalnych.

 

 

Modele Case IH Puma 140, 150 i 165 X są teraz dostępne z nową, podstawową specyfikacją. Stanowią one alternatywę dla Klientów oczekujących zarówno wysokiej jakości, jak i prostoty funkcji w ciągnikach z silnikiem o mocy (znamionowej) od 140 KM do 165 KM. Podobnie, jak inne modele Puma, nowe ciągniki są produkowane w fabryce Case IH, w austriackim mieście St. Valentin.

 

Nowe modele, którym zdecydowano się nadać po prostu nazwę „Puma X”, wyposażone są w 6-stopniową półautomatyczną przekładnię typu Powershift – w odróżnieniu od ciągników Puma Multicontroller o wyższej specyfikacji, wyposażonych w przekładnię automatyczną, oraz modeli Puma CVX z przekładnią bezstopniową. Moc znamionowa nowych modeli wynosi odpowiednio 140, 150 i 165 KM, a wartości mocy maksymalnej, z aktywowanym systemem zarządzania mocą silnika - 175, 190 i 210 KM.

 

Ciągniki te zostały wyposażone w lżejszą oś tylną. Wprowadzono też inne zasadnicze zmiany, z których wiele zauważyć można już w kabinie. Należą do nich podstawowy interfejs operatora z nieskomplikowanym wyświetlaczem cyfrowym, podstawowa wersja fotela i brak tylnej wycieraczki. Charakterystyka kabiny może być szczególnie atrakcyjna dla użytkowników zajmujących się hodowlą zwierząt, ponieważ obejmuje cechy takie jak ułatwiający dostęp do budynków niski profil dachu czy dodatkowe otwierane drzwi po prawej stronie, poza drzwiami lewostronnymi.

 

W tylnej części maszyny montowane są mechaniczne zawory hydrauliki zewnętrznej bez możliwości konfiguracji, a tylne koła wyposażone są w wąskie nakładki poszerzające błotniki. Jako wyposażenie standardowe oferowany jest pakiet dwubiegowego WOM 540/1000 obr./min oraz kompleksowy zestaw oświetlenia, z czterema reflektorami halogenowymi montowanymi na dachu.

 

Pełna lista wyposażenia opcjonalnego oznacza, że nowe modele Puma można wyposażyć na życzenie w dodatkowe funkcje. Do opcji należą układ prowadzenia, układ automatycznego kierowania oraz wprowadzony w niedawnym czasie adaptacyjny układ kierowania, który umożliwia ustawienie różnej liczby obrotów kierownicy pomiędzy położeniami skrajnymi, zależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Na liście wyposażenia opcjonalnego znalazł się także mechaniczny system amortyzacji kabiny.

 

 

***

 

Marka Case IH cieszy się zaufaniem profesjonalistów dzięki ponad 175-letniemu doświadczeniu w branży maszyn rolniczych. Szeroki asortyment ciągników, kombajnów i pras uzupełnia globalna sieć profesjonalnych dystrybutorów, dokładających wszelkich starań, aby dostarczać naszym Klientom najwyższej klasy wsparcie i rozwiązania, zapewniające im uzyskanie wydajności niezbędnej w gospodarstwach XXI wieku. Dodatkowe informacje na temat produktów marki Case IH można znaleźć w Internecie pod adresem www.caseih.com.

Case IH to marka CNH Industrial N.V., światowego lidera w dziedzinie dóbr kapitałowych, notowanego na giełdzie w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Włoskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w indeksie Mercato Telematico Azionario (MI: CNHI). Więcej informacji na temat CNH można znaleźć na stronie internetowej www.cnhindustrial.com.

 

 

Case IH Media Center

 

 

www.caseih.com

 

 

www.facebook.com

 

 

www.youtube.comBiuro prasowe CNH Industrial N.V. / Case IH


POWIĄZANE

Dzisiaj, tj. 13.10.2020r. Wszystkie liczące się organizacje, związki zawodowe, F...

Wtorek (13.10) zapowiada się w Warszawie naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą ros...

Premier Mateusz Morawiecki i minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda prze...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę