Adama_artemisgoltix_15.02-30.03
Adama_poleposition_15.03_30.04

Grupa B&B Hotels kontynuuje międzynarodową ekspansję i prace nad wspólną witryną internetową

5 października 2020
Grupa B&B Hotels kontynuuje międzynarodową ekspansję  i prace nad wspólną witryną internetową

Pomimo trwającego kryzysu wywołanego pandemią COVID-19, który szczególnie dotyka rynek hotelarski, B&B Hotels kontynuuje swój rozwój, zapowiadając otwarcie na początku 2021 roku kilku hoteli we Francji i innych częściach Europy – w tym w Polsce. Jednocześnie Grupa rozwija globalną platformę internetową, która daje możliwość rezerwacji pokoi w 500 hotelach.

 

Kryzys zdrowotny i jego konsekwencje dla sektora turystycznego i hotelarskiego nie zmieniły planów B&B Hotels Group związanych z dalszym rozwojem działalności.

 

W związku z tym do końca 2020 roku planowane jest otwarcie nowych obiektów w całej Europie.

 

W rejonie paryskim, we Francji sieć otworzyła ostatnio trzy nowe hotele – w Paris Porte de Bagnolet, Paris Meudon Vélizy i Saint-Denis Porte de Paris – a w najbliższej przyszłości planuje otwarcie obiektów na zasadzie franczyzy w Poitiers, Cambrai i Ouistreham.

 

Do końca 2020 roku zapowiadane są otwarcia dwóch hoteli we Włoszech (w Cortina i Bolzano). Na przełomie 2020 i 2021 roku sieć planuje udostępnić gościom 600 pokoi w Niemczech (6 hoteli) oraz 200 pokoi w Austrii (2 hotele).

 

W Polsce w 2021 roku rozpocznie działalność oferujący 130 pokoi B&B Lublin Centrum, który dołączy do ośmiu już istniejących w tym kraju hoteli sieci. W Belgii otwarty zostanie hotel Ghent (114 pokoi, styczeń 2021), natomiast w Brazylii planowane są dwa nowe hotele – w Rio de Janeiro i Sao Paulo (Presidente Prudente). W Szwajcarii podróżni otrzymają wkrótce do dyspozycji 327 nowych pokoi (3 hotele), podczas gdy na Węgrzech B&B Hotels otworzy swój pierwszy hotel z 214 pokojami, zlokalizowany w Budapeszcie. Kolejnym krajem jest Hiszpania, gdzie pierwszych gości już niedługo powitają cztery nowe obiekty zlokalizowane w różnych miastach (m.in. w Maladze i Murcji). W Portugalii, gdzie B&B Hotels posiada cztery hotele, po niedawnym otwarciu w Lizbonie, Grupa planuje oddać do użytku pierwszy pod swoją marką hotel w Porto.

 

W tych szczególnych okolicznościach Grupa B&B Hotels zdecydowała się kontynuować swój rozwój. Zbliżające się otwarcia we Francji i w Europie są dowodem na to, że zamierzamy odgrywać kluczową rolę na europejskim rynku hotelarskim. Chcemy kontynuować nasz rozwój, aby umożliwić naszym klientom podróżowanie po całym świecie, jednocześnie zapewniając, że w naszych obiektach będą czuli się jak u siebie w domu, do czego już przywykli. Jesteśmy na nowej wznoszącej fali – do 2021 roku zrealizujemy jeszcze wiele wspaniałych projektów wyjaśnia Fabrice Collet, dyrektor generalny B&B Hotels.

 

Równolegle z rozwojem geograficznym B&B Hotels realizuje swoją strategię cyfrową, stopniowo skupiając wszystkie swoje obiekty w ramach jednej platformy sprzedażowej online. Po dodaniu do oferty dostępnej w Internecie obiektów znajdujących się we Francji, Hiszpanii, Włoszech i Niemczech, strona www.hotelbb.com umożliwia teraz klientom także rezerwację pobytów w Belgii (dwa hotele), Szwajcarii (cztery hotele) i Polsce (osiem hoteli).

 

Oznacza to, że w serwisie marki dostępnych jest obecnie prawie 520 hoteli – w najlepszej cenie i bez pośredników.

 

Kolejnym krokiem jest powiązanie tych obiektów z programem lojalnościowym CLUB i zaoferowanie gościom możliwości bezdotykowego meldowania się, jak ma to już miejsce we Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.

 

Ambicje rozwoju są współmierne do energii, którą poświęcają wszystkie zespoły działające w ramach Grupy – zarówno pracownicy, jak i dyrektorzy hoteli, aby poradzić sobie z bezprecedensową sytuacją, której doświadczamy.

 

Warto dodać, że grupa B&B Hotels cieszy się obecnie dobrą widocznością w mediach m.in. dzięki wyścigowi Tour de France, podczas którego zespół B&B Hotels – Vital Concept w pierwszych 18 etapach, aż 11 razy finiszował, plasując się w najlepszej 10-tce!

 

O Grupie B&B HOTELS

 

#Only for everyone: to dewiza sieci B&B Hotels, stworzonej ponad 30 lat temu! Sieć hoteli ekonomicznych B&B Hotels, należąca w większości do funduszu inwestycyjnego Goldman Sachs, oferuje każdemu maksymalną wygodę w najlepszej cenie.

 

Co wyróżnia sieć B&B Hotels? Regularne innowacje służące dobremu samopoczuciu i wygodzie gości oraz wspaniałe powitanie, którym się szczyci. Sieć B&B Hotels, dysponując 530 hotelami (47 tys. pokoi) w 12 krajach, ma bardzo duże ambicje rozwoju – obecnie otwiera średnio jeden nowy hotel tygodniowo.

 

W 2020 roku grupa B&B Hotels uzyskała certyfikaty niezależnych instytucji w zakresie zarządzania ryzykiem zdrowotnym, gwarantujące zgodność z rygorystycznymi protokołami działań w zakresie ochrony zdrowia, dzięki czemu zapewnia swoim gościom pełne bezpieczeństwo (Socotec dla Francji, Belgii i Szwajcarii, B.C.O Consulting dla Włoch, Applus+ w Hiszpanii i Portugalii, SafeGuard przyznawany przez Bureau Veritas w Brazylii i SYNLAB w Niemczech).

www.hotelbb.com

Biuro prasowe Grupy B&B HOTELS


POWIĄZANE

Mając na uwadze wniosek zgłoszony podczas VII Posiedzenia Krajowej Rady Izb Roln...

Od 17 maja do 27 czerwca 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnict...

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu wydaje Dolnoślą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę