aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

GULFOOD 2023 – sukces polskiej branży mleczarskiej

23 lutego 2023
GULFOOD 2023 – sukces polskiej branży mleczarskiej

W dniach 20-24 lutego 2023 odbywają się największe i najważniejsze na świecie wydarzenie branży spożywczej w 2023 r. – targi GULFOOD 2023. Polska Izba Mleka zorganizowała wspólne stoisko branży mleczarskiej, w którym biorą udział: Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Poland Food oraz Alima Bis.


mleko sery targi


Stoisko Polskiej Izby Mleka wyróżnia się atrakcyjną zabudową, przyciągając przy tym rzeszę odwiedzających. Dzięki targom, polskie firmy mleczarskie mają szansę na pozyskanie nowych kontraktów biznesowych, z uwagi na fakt, że większą część zwiedzających stanowią importerzy i dystrybutorzy produktów spożywczych z całego świata.

„Bardzo dobre targi” – takie stwierdzenie najczęściej pada z ust uczestników targów. W wielu przypadkach efektem licznych spotkań biznesowych są podpisane umowy o współpracy. Doskonale rokują również deklaracje współpracy pomiędzy polskimi firmami z branży na rzecz wspólnej realizacji kontraktów eksportowych.

Udział w targach to możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, zaprezentowanie oferty produktów czy choćby zbadanie oczekiwań klientów z poszczególnych rynków eksportowych. Takie działania stanowią punkt wyjścia do ekspansji i umocnienia pozycji rodzimych producentów. Koncepcja wspólnego stoiska umożliwia budowanie wizerunku polskiej branży mleczarskiej jako podmiotu mającego w swoim portfolio większość znanych na świecie produktów mleczarskich oraz jako producenta doskonałej jakości artykułów i solidnego partnera z Europy.

 

mleko sery targi

 

Polska Izba Mleka dzięki środkom z Funduszu Promocji Mleka realizuje zadania, które przyczyniają się do wzrostu eksportu polskich produktów mlecznych oraz wzrostu spożycia mleka.

 

źródło: Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Pan Grzegorz Jedamski, nie ustaje w swej walce o równe traktowanie rolników emer...

Żniwa 2024 – Złe perspektywy dla zbóż, stabilne dla nasion oleistych i pozytywne...

Z najnowszego badania zrealizowanego na zlecenie Koalicji Dbamy o wodę w związku...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę