GUS_230920_750x100_stat

Historyczne podziemia i rewelacyjny zjazd tyrolką czyli niespodzianki Zimowego Runmageddonu

31 stycznia 2019
Historyczne podziemia i rewelacyjny zjazd tyrolką czyli niespodzianki Zimowego Runmageddonu

Nieznane podziemia Garnizonu Modlin i zjazd na linie nad Miasteczkiem Kibica, takie niespodzianki przygotował dla uczestników organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych - Runmageddon. W weekend 16-17 lutego br. odbędzie się Zimowy Runmageddon w Garnizonie Modlin, który oficjalnie zainauguruje sezon 2019.

Hitem pierwszej, tegorocznej edycji Runmageddonu będzie przeszkoda zwana Tyrolką, rozwieszona niemalże nad głowami widzów ekstremalnego biegu. Tak przygotowana ucieszy startujących, jak i osoby podziwiające zmagania Runmageddończyków. Drugą niespodzianką będzie przebieg przez nieznane dotąd podziemia Garnizonu Modlin. - Zimowy Runmageddon w Garnizonie Modlin z pewnością będzie ekscytujący. Startujący przebiegać będą przez podziemia Garnizonu, do których mało kto kiedykolwiek dotarł. Poznają zimowe oblicze tego historycznego miejsca oraz odkryją jego nowe, jeszcze przez nich niepoznane zakamarki. - opowiada dyrektor eventu Jacek Parol. Śmiałkowie szukający sportowo-przygodowych wrażeń, którym nie groźny jest ani śnieg ani mróz, będą mieli do wyboru jedną z trzech formuł: Intro czyli 3 kilometry z 15 przeszkodami, Rekrut, 6 kilometrów najeżonych 30 utrudnieniami oraz Hardcore, 21 kilometrów z 70 przeszkodami. Więcej na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/zimowy-runmageddon-warszawa-16-02-2019.

Zimowy Runmageddon będzie też pierwszym eventem 2019 roku, podczas którego profesjonalni biegacze przeszkodowi (OCR) startujący w serii Elite będą mogli zawalczyć o awans do Mistrzostw Europy w tej nowej, zyskującej na popularności dziedzinie sportu.

 

Lutowy Runmageddon w Garnizonie Modlin jest jedyną w tym roku okazją być sprawdzić się podczas zimowego eventu. Kolejna edycja Runmageddonu zapowiedziana jest już na wiosnę i odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 13/14.04.2019. W następnych miesiącach okazji do zmierzania się z tym ekscytującym wyzwaniem będzie coraz więcej. W maju zaplanowane są 3 edycje biegu: w Ełku 1/3.05.2019 , w Krakowie 11/12.05.2019, w Warszawie 25/26.05.2019. W czerwcu dwie, w Trójmieście 8/9.06.2019 oraz w Poznaniu 22/23.06.2019.


infowire.pl


POWIĄZANE

Komitet ds. Instrumentów Ochrony Handlu UE niedługo zbada wniosek Komisji dotycz...

16 października br. obchodziliśmy 41. Światowy Dzień Żywności. Ustanowione w 197...

Minister Grzegorz Puda wręczył w czwartek akty powołania: Annie Gembickiej na st...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę