aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Ile warunków musisz spełnić za 3 proc. zysku z oszczędności w banku? Ranking Bankier.pl

7 listopada 2016
Ile warunków musisz spełnić za 3 proc. zysku z oszczędności w banku? Ranking Bankier.pl

Z konta oszczędnościowego nie da się obecnie wycisnąć więcej niż około 3 proc. Promocyjne oferty obwarowane są koniecznością spełnienia wielu dodatkowych warunków, a wyższe stawki obowiązują zaledwie przez kilka pierwszych miesięcy trwania umowy.

Najlepsze konta oszczędnościowe mają stawki oprocentowania wynoszące około 3 proc. w skali roku. Najwyżej oprocentowany rachunek dostępny jest obecnie w Orange Finanse. Klienci Orange, posiadający abonamentowe usługi mobilne, mogą tu otrzymać stawkę 3,50 proc. Będzie to jednak obwarowane dodatkowymi warunkami. Podobnie jest w innych instytucjach oferujących najwyższe stawki na kontach oszczędnościowych – wynika z najnowszego rankingu kont oszczędnościowych Bankier.pl.

– Większość promocyjnych rachunków oszczędnościowych skonstruowanych jest w taki sposób, aby związać klienta przynajmniej jeszcze jedną umową - dotyczącą prowadzenia tradycyjnego ROR-u. Pojawiają się też inne warunki, jak konieczność zapewnienia na tym rachunku określonych wpływów, czy aktywnego korzystania z wydanej do konta karty debetowej. Klienci powinni się jednak liczyć z tym, że wyższa stawka oprocentowania na koncie oszczędnościowym nie będzie trwała wiecznie. W wielu ofertach będzie obowiązywać tylko przez kilka pierwszych miesięcy trwania umowy – wyjaśnia Katarzyna Wojewoda-Leśniewicz, ekspert Bankier.pl.

Najwyżej oprocentowany rachunek oszczędnościowy bez dodatkowych warunków ma obecnie stawkę wynoszącą nieco ponad 2 proc. w skali roku.


Więcej na ten temat: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-kont-oszczednosciowych-Bankier-pl-listopad-2016-7483167.html

Informacje o firmie

infowire.pl / bankier.pl


POWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę