Infinity Media z kampanią europejskich jabłek

12 kwietnia 2019
Infinity Media z kampanią europejskich jabłek
Newseria Biznes

Kampania ma na celu promocję europejskich jabłek na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz pośrednio, biorąc pod uwagę reeksportowy charakter rynku ZEA, w innych krajach arabskich i azjatyckich. Jej hasłem jest „Siła smaku, witamin i kolorów - poznaj jakość jabłek z Europy”, a sloganem wspierającym „Ugryź jabłka z Europy – poznaj jakość i smak!”.

Strategia komunikacji jest oparta na trzech kierunkach działania: informacyjnym, angażowaniu i oddziaływaniu oraz utrwaleniu przekazu w świadomości odbiorców. Działania promocyjne będą skierowane do dwóch grup – konsumentów oraz klienta biznesowego.

Podstawowym narzędziem działań B2B ma być udział w największych targach i konferencjach w regionie (SIAL Middle East, WOP Dubai, Gulfood), a także spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Działania promocyjne skierowane do konsumentów będą skoncentrowane wokół profili w mediach społecznościowych, strony internetowej, reklamie w prasie czy outdoorze. Dodatkowo, zostaną przeprowadzone akcje happeningowe i akcje promocyjne.

Infinity Media jest zaangażowane w całościowe działania promocyjne i organizacyjne dwuletniego projektu „Siła smaku, witamin i kolorów - poznaj jakość jabłek z Europy”.  

Infinity Media to niezależny dom mediowy, który specjalizuje się w planowaniu i zakupie każdego rodzaju mediów: od Internetu, przez prasę, outdoor, radio i telewizję, po ambient. W swoich kampaniach wykorzystuje najskuteczniejsze i najnowsze trendy na rynku, poszukując nieprzetartych jeszcze dróg dotarcia. Nagrodzony Diamentem Forbes’a i wielokrotnie Gazelą Biznesu. Więcej na infinitymedia.pl

 

 

Newseria Biznes


POWIĄZANE

20 września o godz. 12.00 w Hali Seminaryjnej Targów Agro Show w Bednarach koło ...

Owoce jagodowe są najpopularniejszą grupą krajowych owoców używanych przez piwow...

17 września 2019 r. miało miejsce podsumowanie efektów prac Porozumienia Rolnicz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę