aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Jak stworzyć wielkanocny klimat w domu?

12 kwietnia 2022
Jak stworzyć wielkanocny klimat w domu?

Okres wielkanocny to czas rodzinnego ciepła, radości i niekończących się rozmów przy pięknie udekorowanym stole. Dlatego już teraz warto pomyśleć o dekoracjach i dodatkach, które podkreślą jego odświętność i wyjątkowość wspólnie spędzonych chwil. Bez względu na to czy zdecydujemy się na udekorowanie całej przestrzeni domu, czy będą to jedynie akcenty w jadalni, na stolikach kawowych czy komodzie – zacznijmy od wyboru kolorystyki. Jeśli gościmy większą liczbę osób – pamiętajmy o stole w wersji rozkładanej.

 

Czasy, w których nasze wielkanocne wnętrza były przepełnione zbędnymi kolorami i dodatkami, powoli przemijają. Dzisiejsze aranżacje takie jak ta, stworzona przez polską grupę Kolektywni, wyróżniają się prostotą, subtelną kolorystyką i minimalizmem. W tak zaaranżowanym wnętrzu, odnajdziemy wewnętrzny spokój i znajdziemy czas na wspólne rozmowy po wielkanocnym śniadaniu. Drewniany stolik kawowy MILONI z serii OX z pomysłową dekoracją z kwiatów, gałęzi i piór, zaprosi do popołudniowej kawy przed zabawą z dziećmi. Sofa Margo od Nobonobo to must have tego roku, świetnie komponując się ze stonowanymi kolorami w salonie. Na komodzie Phab od Swallow’s Tail postawimy koszyk ze święconką, a na konsoli Hal od Borcas - mazurek i drożdżową babę. Stolik kawowy Peak autorstwa Loft Decora pozwoli na odłożenie kawałka ulubionego ciasta „na później”, bo świąteczne wypieki lubią szybko znikać.

„Czego na pewno nie powinno zabraknąć przy stole podczas tegorocznych świąt wielkanocnych? Przede wszystkim tak bardzo potrzebnej nam wszystkich nadziei, czasu poświęconego na rozmowy z najbliższymi o sprawach ważnych i zupełnie błahych, bliskości i życzliwości” – nie tylko podczas wielkanocnego śniadania”-mówi Magda Nowotnik z MILONI, marki specjalizującej się w produkcji wielokrotnie nagradzanych stołów z drewna.

www.miloni.pl

 

Biuro prasowe MILONI


POWIĄZANE

Przywódcy państw członkowskich nie doszli wczoraj do porozumienia w sprawie obsa...

Jak wynika z danych przekazanych przez GIP PIP, w I kw. 2024 r. wpłynęło 255 ska...

Nvidia wyprzedza Apple i Microsoft pod względem kapitalizacji rynkowej, stając s...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę