Jak sypiać lepiej?

19 października 2020
Jak sypiać lepiej?
Newseria Lifestyle

Każdemu z nas zdarza się „wstać lewą nogą”. Jednak, gdy znużenie towarzyszy nam każdego kolejnego dnia, warto dowiedzieć się, gdzie leży przyczyna tego stanu. Być może powielamy nawyki, które utrudniają skuteczną regenerację? Problem często stanowi też nieodpowiednia temperatura w pomieszczeniu oraz suche powietrze. Zwłaszcza w okresie jesiennym warto pochylić się nad higieną wypoczynku. Z myślą o tym powstała linia kołder, poduszek oraz nakładek na materac Laponia marki Wendre.

Regeneracja wymaga uwagi

Pomimo kluczowego znaczenia snu w kontekście zdrowia, wciąż wiele z nas zmaga się z problemami w tej materii. Według międzynarodowego badania „The Global Pursuit of Better Sleep Health” przeprowadzonego przez firmę Philips, aż 62% osób jakość swojego snu ocenia raczej negatywnie. Co więcej 8 na 10 osób chciałoby ją poprawić. W jaki sposób sypiać lepiej i budzić się wypoczętym? Warto zainwestować produkty i rozwiązania, które podniosą jakość zasłużonego, nocnego relaksu. Jednymi z nich są kołdry i poduszki z linii Laponia marki Wendre.  Specjalnie opracowane wypełnienie Laponii jest puszyste i miękkie. Doskonale utrzymuje optymalne parametry termoizolacyjne, co pomaga w doskonałej regeneracji podczas snu.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

W tym znanym powiedzeniu jest wiele prawdy. – mówi Beata Przybylak, ekspert marki Wendre - Zdajemy sobie sprawę, że na dobry sen składa się wiele czynników. Jednym z nich jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz pomieszczenia, w którym przebywamy. Niestety okres jesienny oznacza początek sezonu grzewczego, a suche i ciepłe powietrze nie sprzyja odpowiedniemu wypoczynkowi. Dopóki to możliwe, warto sypiać w wywietrzonym pokoju i postawić na kołdrę wysokiej jakości, która pomoże w utrzymaniu komfortowej temperatury ciała. Dlatego w okresie jesienno-zimowym szczególnie rekomendujemy kołdry i poduszki Laponia. Doskonale przepuszczają powietrze, są przyjazne dla alergików a dzięki nowoczesnej technologii można bez obaw wielokrotnie prać je w pralkach automatycznych.

 

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

***

Grupa Wendre jest jednym z największych europejskich producentów artykułów pościelowych z własnymi zakładami produkcyjnymi w Estonii i Polsce, o rocznej zdolności produkcyjnej 12 milionów kołder i poduszek oraz 600 000 łóżek i materacy. Wendre ma biura sprzedaży w Szwecji, Finlandii, Niemczech i Polsce, a wśród klientów grupy znajduje się wiele wiodących europejskich sieci handlowych z branży mebli i tekstyliów domowych. Obroty ze sprzedaży wynoszą 120 mln Euro, a liczba zatrudnionych wynosi 1200 pracowników. Główną częścią działalności Wendre są marki własne, ale sukcesy odnoszą również dzięki markom Familon i Wendre. Grupa Wendre jest firmą świadomą ekologicznie, stosuje najnowsze technologie tak by wykorzystać ponownie do 95% resztek z produkcji. 

Więcej informacji na: www.wendre.pl

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Polskie Towarzystwo Zootechniczne zapraszamy do udziału w LXXXVI Jubileuszowym Z...

Znamy już 31 zwycięskich szkół wspólnej akcji Procter & Gamble, Polskiej Fundacj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę