Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Jarosław Kaczyński: czekają nas najważniejsze wybory po 1989 roku

7 sierpnia 2023
Jarosław Kaczyński: czekają nas najważniejsze wybory po 1989 roku

- Czekają nas wybory i są one najważniejszymi od 1989 roku. Te wybory będą dotyczyć naszego bezpieczeństwa, naszej gospodarki, naszej suwerenności i kultury politycznej. Dziś bezpieczeństwo kojarzy nam się z sytuacją na Ukrainie i obecnością Grupy Wagnera na Białorusi, ale to jest szersza kwestia – powiedział Jarosław Kaczyński,Prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas niedzielnego, rodzinnego spotkania w Chełmie.

W swoim wystąpieniu szef Prawa i Sprarwiedliwości stwtierdził, że Polacy idąc na wybory muszą pamiętać o tym, że bezpieczeństwo jest bezwzględnie ważne - "Politycy PO wmawiali Polakom, że przed Polską nie ma żadnego zagrożenia. Przecież to politycy Platformy chcieli przyjąć tysiące imigrantów. PO odwraca dziś rzeczywistość, ale prawda jest taka, że to Prawo i Sprawiedliwość jest formacją dbającą o bezpieczeństwo. O co chodziło w rządach PO-PSL? O to, żeby i Niemcy i Rosjanie byli zadowoleni, a linia obrony Polski miała być na Wiśle" 

- Nasz rząd zadbał o finanse publiczne, co dla poprzedniego rządu było niemożliwe. Zmieniliśmy charakter ustroju państwa i dziś Polska jest sprawiedliwszym państwem niż 8 lat temu. Udało nam się naprawić polską gospodarkę i w niedalekiej przyszłości dogonimy Zachód. Dziś Polska jest w grupie państw zamożnych. Ale my na tym nie chcemy kończyć. Musimy zdobyć poparcie Polaków, a będziemy kontynuować naszą politykę – informował Jarosław Kaczyński.

Konkludując swoje wystąpienie, Jarosław Kaczyński, szef największego ugrupowania politycznego w Polsce, Prawo i Sprawiedliwość zachęcał Polaków do wzięcia udziału w najbliższych wyborach parlamentarnych - Musimy zwyciężyć m. in. ze względu na naszą suwerenność, ponieważ w Unii Europejskiej chce się wprowadzić koncepcję jednego państwa. To oznaczałoby, że bylibyśmy pod czyimś butem. Z prawem do własności łączy się nasza wolność. Dziś tą wolność mamy, ale nie możemy jej utracić. Innym nie zależy na tym, aby Polska była silna i bogata. My chcemy  Polski suwerennej i taka musi pozostać w  Unii Europejskiej. Nasz rząd będzie walczył z łamaniem unijnych traktatów - zapewnił Jrosław Kaczyński, Prezes PiS.

 

oprac, e-mk, ppr.pl na podst źródło: Prawo i Sprawiedliwość, fot. twitter PiS


POWIĄZANE

fot, ppr.pl NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność, Samoobrona i OPZZRIOR piki...

28 września – Światowy Dzień Jabłka. Z tej okazji Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolni...

Wraz z nadejściem jesieni rośnie zainteresowanie konsumentów alkoholami mocnymi....


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę