Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Jarosław Kaczyński: od poniedziałku prezentujemy ważne punkty programu PiS

4 września 2023
Jarosław Kaczyński: od poniedziałku prezentujemy ważne punkty programu PiS

Foto: TT/@pisorgpl

- Od jutra prezentujemy program Prawa i Sprawiedliwości, a dokładnie jego ważne punkty. Program, jak to zwykle u nas, obejmuje ogromny zakres spraw, niekiedy nawet dość szczegółowych. Taka jest tradycja naszej partii. Ale są punkty, które warto przedstawić i pokazać, ponieważ są bardzo istotne - zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wczorajszego spotkania z mieszkańcami Kielc.

Prawo i Sprawiedliwość sukcesywnie prezentuje listy wyborzcze. Wczoraj m.in. lider tej partii Jarosław Kczyński przedstawił kandydatów do parlamentu w okręgu kieleckim (nr 33.). Lista ta została zarejestrowana już w sobotę, ale nazwiska kandydatów przedstawiono w niedzielę na konferencji prasowej.

- Wiem, że to jest bardzo mocna lista. Jest dla mnie zaszczytem ją otwierać. Chcę bardzo serdecznie podziękować. [...] Jest też pytanie, często stawiane, dlaczego ja tutaj kandyduję. Odpowiedź jest prosta: Polska jest jedna. Mam nadzieję, że nasz cel ujęty w krótkim haśle "bezpieczna przyszłość Polaków", że ten cel zostanie zrealizowany. Ale jest jeden warunek: nasze zwycięstwo w wyborach - powiedział Jarosław Kaczyński

Odnośnie opozycji szef Prawa i Sprawiedliwości powiedział:

- Rządzenie to jest ciężka praca, a nie cygara i dobre wina, nie haratanie w gałę. To jest umiejętność właściwego rozpoznania rzeczywistości. To jest tak, że gdy jedni wiedzieli, skąd może przyjść zagrożenie i przestrzegali przed tym - mówię o moim śp. Bracie, to inni wyściskiwali się z Putinem, nawet na smoleńskim lotniku - mówił. - I ci ludzie, tacy ludzie, nie mogą po prostu rządzić, nie mogą otrzymać nowej szansy. Tusk nie może otrzymać kolejnej szansy. On już pokazał, jaki jest - podkreślił Jarosław Kaczyński.
Prezes PiS poinformował, że od poniedziałku partia rozpocznie prezentowanie swojego programu wyborczego. - Od jutra prezentujemy program PiS, a dokładnie jego ważne punkty. Program, jak to zwykle u nas, obejmuje ogromny zakres spraw, niekiedy nawet dość szczegółowych. Taka jest tradycja naszej partii. Ale są punkty, które warto przedstawić i pokazać, ponieważ są bardzo istotne - powiedział.

Jego zdaniem każdy z punktów programowych PiS powinien być sprawą, "o której dyskutują Polacy i która będzie dla nich ważna".

"Jedynka"w Kielcach to lider Prawa i Sprawiedliwści- Jarosław Kaczyński, a za nim na kieleckiej liście wyborczej PiS znaleźli się kolejno m.in.: Anna Krupka, Krzysztof Lipiec, Agata Wojtyszek, Andrzej Kryj, Marek Kwitek, Grzegorz Witkowski, Michał Cieślak, Zbigniew Koniusz, Mariusz Gosek, Stanisław Porada, Grzegorz Piec, Zbigniew Piątek, Magdalena Zieleń, Józef Cepil, Marcin Piętak, Anna Paluch, Irena Marcisz, Kinga Bierońska, Jarosław Karyś.

oprac, e-mk, ppr.pl na podst źródło: PR24


POWIĄZANE

Wczoraj tj 21.września 2023 roku w Nowym Jorku prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełen...

Jak poinformowało wczoraj biuroprasowe Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Min...

Rrobert Telus-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył wczoraj w konferencj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę