Targi_china_210519-750

„Jesienne spotkanie mlekolubnych” – weź udział w konkursie i spotkaj się z Kotem Mleczysławem!

19 listopada 2018
„Jesienne spotkanie mlekolubnych” – weź udział w konkursie i spotkaj się z Kotem Mleczysławem!

Jesień w pełni to świetny moment na kolejne odwiedziny Kota Mleczysława w szkołach! Jak go przekonać, aby wybrał się właśnie do Twojej klasy? Nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w konkursie „Jesienne spotkanie mlekolubnych”, który właśnie się rozpoczął i będzie trwał do 26 listopada 2018.

 

Co zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na spotkanie z Mleczysławem i jego Mleczną Ekipą? Przede wszystkim być uczestnikiem bezpłatnego programu promocyjno-edukacyjnego „Mamy kota na punkcie mleka”, więc jeśli Twoja szkoła jeszcze nie bierze w nim udziału, to jest to świetny moment, żeby to zmienić. Wystarczy pobrać deklarację ze strony internetowej www.kochammleko.pl i odesłać ją na podany tam adres mailowy: promocja@izbamleka.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok.

 

No dobrze, ale co dalej? Teraz najciekawsza część. Zadaniem klasy chętnej na Mleczne Spotkanie jest wykonanie zaproszenia które sprawi, że Kot Mleczysław wybierze się na jesienne spotkanie mlekolubnych właśnie do Was. W roli głównej wystąpić musi oczywiście mleko lub produkty mleczne. Technika pracy jest dowolna, a jedyną rzeczą, która Was ogranicza, jest wyobraźnia. Nasz Mleczny Bohater czeka na Wasze rysunki, wiersze, opowiadania i co tylko przyjdzie Wam do głowy. Uwaga! Każda klasa może zgłosić tylko jedną pracę, którą należy wysłać w formacie pdf., word. lub jpg. na adres internetowy organizatora programu: promocja@izbamleka.pl. Przypominamy, Kot Mleczysław i Mleczna Kita czekają na Wasze zaproszenia do 26 listopada 2018!

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Klasy, które zajmą pierwsze i drugie miejsce zostaną odwiedzone przez kota Mleczysława, a także otrzymają upominki programu. Zdobywcy miejsca trzeciego również zostaną obdarowani programowymi upominkami. Dla wychowawców zwycięskich klas również przewidziane są nagrody – serowe fondue.

 

W ramach przygotowania do Spotkania Mlekolubnych wszystkich uczestników konkursu zachęcamy do regularnego picia mleka, które nie tylko wzmacnia kości, ale też pozytywnie wpływa na kreatywność i dodaje energii, czego najlepszym przykładem jest Kot Mleczysław, który z niecierpliwością czeka na spotkanie z Wami!

 

Program „Mamy kota na punkcie mleka” jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

 

Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”


POWIĄZANE

− Rolnictwo to ważna gałąź polskiej gospodarki i jest fundamentem naszego bezpie...

Pojawiły się doniesienia, że Ukraina i UE podjęły rozmowy w sprawie modyfikacji ...

Ponad 1200 uczestników, miesiące przygotowań i niesamowite emocje – za nami fina...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę