Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Już dziś: "cyfrowy łańcuch dostaw"

22 czerwca 2023
Już dziś: "cyfrowy łańcuch dostaw"

SAP Digital Manufacturing Cloud: pozbądź się papierologii, wykorzystaj moc technologii.

22 czerwca 2023 r.

Szanowni Państwo,

LeverX, wieloletni partner SAP, będzie gospodarzem webinaru dotyczącego cyfrowego łańcucha dostaw.

W dzisiejszych czasach cyfrowa transformacja odgrywa kluczową rolę w rozwoju biznesu. Dlatego też, z myślą o przedsiębiorcach, inżynierach, specjalistach ds. produkcji oraz wszystkich zainteresowanych tematyką cyfryzacji łańcucha dostaw, chcemy podzielić się wiedzą na temat najnowszych technologii oferowanych przez SAP.

Webinar SAP Compact dla cyfrowego łańcucha dostaw: „#RUNDMC - pozbądź się papierologii, wykorzystaj moc technologii" to unikalna okazja, aby zgłębić temat cyfrowej transformacji w procesach produkcyjnych. Podczas spotkania zaprezentujemy narzędzia i rozwiązania oferowane przez SAP Compact, które pozwalają na efektywne zarządzanie cyfrowym łańcuchem dostaw.

Dołącz do dyskusji w czwartek, 22 czerwca, a nasi eksperci podzielą się rzeczywistymi doświadczeniami w zakresie poprawy świadczenia usług, zwiększenia wydajności i osiągnięcia szczegółowej realizacji procesów produkcyjnych. Dzięki rozwiązaniom SAP Digital Manufacturing Cloud, będziecie mogli zautomatyzować i zoptymalizować procesy produkcyjne, minimalizując czas i koszty oraz eliminując błędy wynikające z ręcznego wykonywania operacji.

LeverX zaprasza na bezpłatny webinar, w którym szczegółowo omówione zostanie to rozwiązanie.

Podczas webinaru dowiesz się jak:

  • Przejąć pełną kontrolę nad koordynacją, realizacją i monitorowaniem procesów produkcyjnych, nawet poza granicami przedsiębiorstwa.
  • Osiągnąć większą przejrzystość produkcji poprzez rejestrowanie, dostarczanie i wizualizację wskaźników KPI w czasie rzeczywistym.
  • Korzystać z połączonego sprzętu produkcyjnego i systemów przedsiębiorstwa.
  • Analizować i wizualizować dane produkcyjne otrzymane ze zintegrowanych systemów.

Po wydarzeniu odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo, więc nie przegap okazji, aby osobiście porozmawiać z naszymi ekspertami!

Link do rejestracji na wydarzenie TUTAJ: 

 Kiedy: 22 czerwca 2023 | 10:00 – 11:30 CEST

Czas trwania: 90 minut

Format wydarzenia: Online

Język: angielski

***

O LeverX

Założona w 2003 roku, w sercu Doliny Krzemowej, firma LeverX jest globalnym integratorem systemów, który świadczy usługi wdrażania SAP i rozwoju oprogramowania na zamówienie dla firm każdej wielkości. Eksperci LeverX wspierają klientów w Ameryce Północnej, Europie, Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie na wszystkich etapach ich cyfrowej transformacji i optymalizacji biznesu. Tym, co wyróżnia LeverX jest zróżnicowane doświadczenie, efektywna struktura organizacyjna i zwinna kultura korporacyjna. Elastyczność oraz szybkość reakcji stanowią fundamenty niezawodności LeverX jako partnera w biznesie. Dowiedz się więcej na https://leverx.com/pl/

 

oprac. red. ppr.pl


POWIĄZANE

Wczoraj tj 21.września 2023 roku w Nowym Jorku prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełen...

Jak poinformowało wczoraj biuroprasowe Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Min...

Rrobert Telus-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył wczoraj w konferencj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę