Adama_poleposition_15.03_30.04

Kampania Grupy Polmlek

25 lutego 2021
Kampania Grupy Polmlek

Od początku roku Grupa Polmlek promuje produkty certyfikowane znakiem europejskiego systemu rolnictwa ekologicznego. Dobiega końca pierwsza kampania reklamowa produktów EKO – masła i mozzarelli, produkowanych z polskiego mleka, z gospodarstw, w których szczególną uwagę przywiązuje się do naturalnych sposobów pozyskiwania surowca i dobrostanu zwierząt.

Mówi o tym reklama, w której główny bohater, dziadek, wspomina smaki dzieciństwa i cieszy się, że jego wnuk również może poznać smak naturalnie pysznego masła Eko. A wnuczek ma ochotę na zupełnie inną historię, bardziej nowoczesną i równie smakowitą. Pizza z ekomozzarellą to idealne menu na rodzinną, wielopokoleniową kolację.

Już za chwilę Grupa Polmlek rusza z kolejną kampanią, w której konsumenci będą mogli poznać ekologiczne kefiry i maślanki, świeże mleko i deserową śmietankę.

Jesienią natomiast Grupa Polmlek powróci z kampanią ekologicznych serów. Produkty ekologiczne, lub inaczej bio, cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. Zwłaszcza teraz, gdy szczególnie zwracamy uwagę na zdrowie, wspomaganie odporności i zbilansowaną dietę.

 

Forum Mleczarskie / Polmlek


POWIĄZANE

Komisja Europejska prowadzi konsultacje społeczne (Feedback mechanism) projektu ...

Zgodnie z ostatnią decyzją władz Bośni i Hercegowiny z dnia 9 kwietnia 2021 r. w...

Co łączy Artura Żmijewskiego, Łukasza Nowickiego i Magdalenę Różczkę z Orlando B...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę