Adama_Spyrale_1-31.05.21

Kierunek - chorwackie słońce

13 kwietnia 2021
Kierunek - chorwackie słońce

Chorwacja od wielu lat jest ona celem wypoczynku Polaków. Już w czasach PRL urlop spędzany na słonecznym wybrzeżu Jugosławii był marzeniem każdego Polaka. I nie bez przyczyny. Chorwacja to nie tylko piękny kraj - to także przemili i gościnni mieszkańcy! Chorwaci, podobnie jak Polacy, są Słowianami i katolikami. Ich historia jest nie mniej burzliwa, co historia narodu polskiego. Dziś, analogicznie jak Polska, Chorwacja należy do NATO i Unii Europejskiej. W dodatku Polaków i Chorwatów nie dzielą żadne przykre doświadczenia na przestrzeni wieków. To, jak również wiele innych czynników sprawia, że Chorwaci i Polacy bardzo szybko znajdują wspólny język i z przyjemnością spędzają razem czas. Dlatego tak, jak Chorwaci są zawsze mile widziani w Polsce, tak i Polacy zawsze witani są w Chorwacji z otwartymi ramionami.

croatia-heart-island-villsy

Doskonale pokazują nam to liczby: od zakończenia wojny domowej w Jugosławii, z każdym rokiem końca XX wieku, zwiększała się liczba turystów z Polski. W roku 2000 zbliżyła się ona aż do 300 000, jednak w drugiej dekadzie XXI wieku nastąpił prawdziwy bum i w 2019 roku - ostatnim roku przed pandemią - wakacje w Chorwacji spędziło przeszło 900 000 Polaków! Mało kto wyjeżdża tylko na jeden dzień, zatem według statystyk my, Polacy, w 2019 roku wykupiliśmy w Chorwacji w sumie 5 860 815 noclegów! Brzmi to imponująco, prawda?

hvar croatia harbour-villsy

Wszyscy jesteśmy zmęczeni pandemią i lockdownami, na skutek których nasze możliwości wyjazdów wakacyjnych znacznie się skurczyły. A przecież niczego tak nie potrzebujemy, jak właśnie odpoczynku i słońca, które zapewnia nam relaks, zdrowie i odporność. Obecnie, w dobie pandemii, wiele osób obawia się nocowania w hotelach, hostelach czy prywatnych kwaterach. I trudno się dziwić – to często zbyt duże ryzyko. Tylko czy bezpieczne wakacje są teraz w ogóle możliwe? Oczywiście! Doskonałym rozwiązaniem jest villsy.com – sprawdzony, ale całkowicie nowy na polskim rynku turystycznym serwis podróżniczy, dzięki któremu w bardzo prosty sposób zorganizujesz sobie, swojej rodzinie i przyjaciołom bezpieczny, luksusowy, ale niedrogi wypoczynek w Chorwacji! Tylko tu znajdziesz najbogatszą i najlepszą cenowo ofertę rezerwacji i wynajmu domów wakacyjnych z basenami. Ale nie zwykłych domów… Któż z nas nie marzy o luksusowej willi nad morzem? W serwisie znajdziesz wyłącznie domy o najwyższym standardzie. Wille te posiadają pełne wyposażenie: kuchnię, sypialnie, jadalnię, kilka łazienek, pralnię, podwórko i taras, łącznie z pięknym widokiem z okien! W niektórych z oferowanych nieruchomości do dyspozycji gości znajdują się także sale gier, sauny, jacuzzi, grille i rowery dla miłośników aktywnego wypoczynku.

 

infowire.pl


POWIĄZANE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przyłączył się po raz kolejny do organizowane...

W dniu 5 maja 2021 r. Rada Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Przy Krajowej Ra...

Francuski Minister Rolnictwa odniósł się krytycznie wobec dużej podaży mięsa dro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę