aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Konkurs dla szkół na najlepszy biznesplan

26 października 2023
Konkurs dla szkół na najlepszy biznesplan

Resort rolnictwa zaprasza uczniów szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do udziału w konkursie „Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo” na najlepszy biznesplan. Zgłoszenia wraz z pracami konkursowymi przyjmujemy do 15 listopada 2023 r. Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz upominki rzeczowe.


to może wziąć udział?

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Do Konkursu mogą się zgłaszać zespoły od 3 do 6 osób. W skład zespołu mogą wchodzić zarówno uczniowie, którzy uczestniczyli, jak i nie uczestniczyli w szkoleniu nt. sporządzania biznesplanów organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Zgłoszenie – krok po kroku

  1. Zgłoszenie udziału w Konkursie składacie na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu, a pracę konkursową – na formularzu stanowiącym załącznik nr 2 do Regulaminu. Jeżeli w zespole są uczniowie niepełnoletni, do formularza dołączacie zgodę rodziców.
  2. Zgłoszenie udziału oraz pracę konkursową przesyłacie w wersji elektronicznej w formacie pdf (podpisaną przez wszystkich członków zespołu oraz opiekuna zespołu; podpisy mogą być zeskanowane) oraz w wersji edytowalnej – do 15 listopada 2023 roku na adres konkurs.biznesplan@minrol.gov.pl.
  3. Za datę złożenia pracy konkursowej uważa się datę jej przesłania na adres konkurs.biznesplan@minrol.gov.pl.

Cel konkursu

Konkurs ma na celu zachęcanie do podejmowania w swoim gospodarstwie rodzinnym inicjatyw, w tym przy wykorzystaniu środków unijnych, na rzecz jego rozwoju. Należy uwzględnić innowacyjne rozwiązania, efektywne wykorzystanie zasobów oraz łagodzenie presji środowiskowej przez produkcję rolniczą.

Szczegóły

Regulamin oraz załączniki znajdują się w zakładce.

oprac, e-red ppr.pl źródło: MRiRW


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę