aaa_TSW_2023
CTR_2023

Konkurs dla szkół na najlepszy biznesplan

26 października 2023
Konkurs dla szkół na najlepszy biznesplan

Resort rolnictwa zaprasza uczniów szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do udziału w konkursie „Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo” na najlepszy biznesplan. Zgłoszenia wraz z pracami konkursowymi przyjmujemy do 15 listopada 2023 r. Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz upominki rzeczowe.


to może wziąć udział?

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Do Konkursu mogą się zgłaszać zespoły od 3 do 6 osób. W skład zespołu mogą wchodzić zarówno uczniowie, którzy uczestniczyli, jak i nie uczestniczyli w szkoleniu nt. sporządzania biznesplanów organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Zgłoszenie – krok po kroku

  1. Zgłoszenie udziału w Konkursie składacie na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu, a pracę konkursową – na formularzu stanowiącym załącznik nr 2 do Regulaminu. Jeżeli w zespole są uczniowie niepełnoletni, do formularza dołączacie zgodę rodziców.
  2. Zgłoszenie udziału oraz pracę konkursową przesyłacie w wersji elektronicznej w formacie pdf (podpisaną przez wszystkich członków zespołu oraz opiekuna zespołu; podpisy mogą być zeskanowane) oraz w wersji edytowalnej – do 15 listopada 2023 roku na adres konkurs.biznesplan@minrol.gov.pl.
  3. Za datę złożenia pracy konkursowej uważa się datę jej przesłania na adres konkurs.biznesplan@minrol.gov.pl.

Cel konkursu

Konkurs ma na celu zachęcanie do podejmowania w swoim gospodarstwie rodzinnym inicjatyw, w tym przy wykorzystaniu środków unijnych, na rzecz jego rozwoju. Należy uwzględnić innowacyjne rozwiązania, efektywne wykorzystanie zasobów oraz łagodzenie presji środowiskowej przez produkcję rolniczą.

Szczegóły

Regulamin oraz załączniki znajdują się w zakładce.

oprac, e-red ppr.pl źródło: MRiRW


POWIĄZANE

Posłowie Parlamentu Europejskiego osiągnęli porozumienie polityczne z Radą w spr...

To wyjątkowe wydarzenie i idealna okazja, by rozprawić się z “rybimi” mitami, po...

Polska umacnia swoją pozycję europejskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego! ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę