dnikukurydzy_210818
Orlen_81018

Kosiniak-Kamysz: do wyborów samorządowych idziemy po kolejne zwycięstwo

22 stycznia 2018
Kosiniak-Kamysz: do wyborów samorządowych idziemy po kolejne zwycięstwo

PSL idzie do wyborów samorządowych po kolejne zwycięstwo - powiedział szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz podczas konwencji w Kraśniku (woj. lubelskie). Czas polityki w garniturze, pod krawatem się skończy; trzeba ściągnąć marynarkę, zakasać rękawy i zapracować na swój sukces - dodał.

"Przeciwko nam dziś wytoczono najmocniejsze działa, rzucają oszczerstwa, straszą. Dziś po raz kolejny, jak to miało już miejsce wielokrotnie w historii, chcieli zawołać: +nie ma PSL-u+. Chcieli zakomunikować Polsce i światu, że nie ma ruchu ludowego. I znów przegrywają" – podkreślił Kosiniak-Kamysz podczas sobotniej konwencji samorządowej.

"PSL jest i będzie. Z większą determinacją, niż kiedykolwiek i z większą wiarą w sukces idziemy do wyborów samorządowych po kolejne zwycięstwo" – przekonywał prezes Stronnictwa.

Podkreślił, że ludowcy idą do tegorocznych wyborów samorządowych "bardzo mocno przygotowani", pod własnym szyldem. "Rozwiewam wszelkie wątpliwości i wszelkie pytania: idziemy pod szyldem PSL do sejmików, do powiatów. Dumni ze swojej tradycji i z wielką wiarą, że potrafimy budować przyszłość" – oświadczył Kosiniak-Kamysz.

"Dziś czas polityki w garniturze, pod krawatem się skończył. Trzeba ściągnąć marynarkę, trzeba zakasać rękawy i zapracować na swój sukces" – mówił szef PSL.

Zaprosił też na listy Stronnictwa wszystkie organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, ruchy miejskie i wiejskie. "Wszystkich ludzi dobrej woli mądrych i rozsądnych, którzy podzielają nasze wartości" – powiedział.

 

Edyta Roś, Anna Tustanowska (PAP)


POWIĄZANE

W związku z przekazanymi uwagami samorządu rolniczego do projektu ustawy o zmian...

Wśród analityków rynku drobiu pojawiły się głosy, że analiza zgłoszeń w systemie...

Tauron chciałby sfinalizować transakcję przejęcia pięciu farm wiatrowych na prze...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę