Adama_Spyrale_1-31.05.21

Krajowe Dni Pola Minikowo 2021

25 marca 2021
Krajowe Dni Pola Minikowo 2021

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza 19 i 20 czerwca na Krajowe Dni Pola Minikowo 2021 „Europejski Zielony Ład na pol@ch w Polsce”. Wydarzenie to prezentacja w jednym miejscu oferty firm zaopatrujących polskie rolnictwo w środki do produkcji polowej. Patronat i rozbudowany udział w wydarzeniu zadeklarował również Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Krajowym Dniom Pola będą towarzyszyć wydarzenia organizowane w całym kraju, w tym także przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Na Dolnym Śląsku zaplanowano cztery konferencje – „Zrównoważony chów bydła w kontekście Zielonego Ładu”, „Koncepcja Zielonego Ładu w gospodarstwach mlecznych: możliwości ograniczania zużycia antybiotyków oraz poprawy dobrostanu bydła mlecznego”, „Rozwój rolnictwa ekologicznego jako spełnienie celów Europejskiego Zielonego Ładu” czy „Idea Zielonego Ładu jako szansa na zwiększanie bioróżnorodności w produkcji roślinnej” oraz XXV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych Książ 2021 „Pogórze Sudeckie – Zielony ład”.

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Od 1 czerwca do 2 sierpnia odbywać się będzie nabór wniosków o przyznanie wsparc...

W piątek odbyło się posiedzenie Komisji Rolnictwa parlamentów państw Grupy Wysze...

Będziemy się upominać o te grupy, które zostały albo obciążone, albo niedowartoś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę