Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego na Dniach Pola w Cukrowni Kluczewo

13 lipca 2021
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego na Dniach Pola w Cukrowni Kluczewo

W dniu 6 lipca br. w miejscowości Łęczyna na terenie gospodarstwa rolnego ROLPOL Sp. z o.o. w gminie Stara Dąbrowa odbył się Dzień Pola Cukrowni Kluczewo.

W Dniu Pola udział wzięli m.in. Edward Szczepanik Prezes Zarządu Okręgowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego – Zarząd Rejonowy w Szczecinie, Edward Kosmal Członek Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych  Solidarność oraz Paweł Więckowski Kierownik Placówki Terenowej w Stargardzie. Organizator spotkania czyli Krajowa Spółka Cukrowa S.A. była reprezentowana przez Marka Derezińskiego – Członka Zarządu Spółki.

W imprezie uczestniczyła Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego, która przedstawiła szeroką ofertę odmian KHBC oraz przeprowadziła wiele branżowych konsultacji i rozmów z plantatorami. Zwiedzający mieli także okazje poznać produkty marek „Polski Cukier” i „Polskie Przetwory” oraz szeroką ofertę Spółek Grupy Kapitałowej KSC S.A. (Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwa  Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A., Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” Sp. z o.o.).

W tegorocznej edycji imprezy uczestniczyło blisko 200 gości i było to kolejne wydarzenie z cyklu „Dni Pola” organizowanych w oddziałach przez Krajową Spółkę Cukrową S.A.

 

KOWR


POWIĄZANE

Niemal równocześnie, portale Onet i Wirtualna Polska poinformowały 3 październik...

Dobrostan zwierząt, zrównoważony rozwój i walka z ASF to główne tematy zjazdu Po...

Śmierć rodziców zawsze jest trudnym przeżyciem. Mimo wszystko jest to zdarzenie,...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę