Liderzy polskiego mleczarstwa – spotkanie Kapituły XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

9 sierpnia 2019
Liderzy polskiego mleczarstwa – spotkanie Kapituły XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

Faktem jest, że sektor mleczarski stanowi jedną z najistotniejszych gałęzi polskiej gospodarki, a pozycja lidera branży jest wyróżnieniem nie tylko prestiżowym, ale również dającym motywację do dalszej pracy i inwestowania w rozwój.

Ranking Spółdzielni Mleczarskich, w tym roku organizowany przez Polską Izbę Mleka już po raz trzynasty, jest narzędziem stworzonym w celu nagrodzenia najwybitniejszych przedstawicieli branży zarówno pod względem ekonomicznym, jak i takich kategorii jak ekspansja na rynki zagraniczne czy nowoczesne formy promocji. Ma to na celu podkreślenie, jak ważne są wszystkie czynniki, które składają się na sukces na rynku mleka.

W dniu 6 sierpnia 2019 roku odbyło się kolejne spotkanie Kapituły XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, podczas którego jej członkowie dyskutowali, które z podmiotów zgłoszonych do udziału w plebiscycie wykazały największą aktywność na ocenianych polach. W składzie tego grona znalazły się osoby, którym branża mleczarska jest bliska od wielu lat, eksperci zajmujący się sektorem na co dzień. Dyrektor Polskiej Izby Mleka Agnieszka Maliszewska otworzyła spotkanie oraz rozpoczęła dyskusję dotyczącą przyznawanych wyróżnień.

Posiedzenie rozpoczęło się przedstawieniem analizy zgromadzonych danych przez Przewodniczącego Kapituły. Po dogłębnym zapoznaniu się z materiałem wszystkich członków nastąpiły obrady, mające na celu wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Spotkanie w takim gronie stanowiło również doskonałą okazję do dyskusji nad ogólną sytuacją na rynku mleka w Polsce. Temat ten zostanie również podjęty podczas 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego, w czasie którego odbędzie się uroczysta Gala (5 września 2019 r.), na której ogłoszone zostaną wyniki obrad.

XIII Ranking Spółdzielni Mleczarskich został sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Partnerem rankingu jest Credit Agricole Bank Polska S.A.

 

Biuro Organizacyjne Międzynarodowego Forum Mleczarskiego


POWIĄZANE

Stowarzyszenia drobiarskie z Republiki Południowej Afryki informują, że wkrótce ...

Podczas targów FERMA, w dniach 14 – 16 lutego 2020 roku, hale Expo i MOSiR w Łod...

W Europejskim Rankingu Innowacyjności Polska jest na piątym miejscu od końca. Z ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę