GUS_230920_750x100_stat

Łódzkie Błonia nową lokalizacją Runmageddonu

11 lipca 2019
Łódzkie Błonia nową lokalizacją Runmageddonu

Na zbiegu ulic Konstantynowskiej i Pułkownika Stanisława Juszczakiewicza „Kornika” w Łodzi odbędzie się jednodniowy Runmageddon Łódź. Lokalizacją tego ekstremalnego wydarzenia sportowego, w którym w ciągu 5 lat udział wzięło już ponad 200 000 osób, będą Łódzkie Błonia - Lubię pokonywać wyzwania Runmageddonu, mam już kilka za sobą. Pozwalają się dobrze bawić, sprawdzić siebie i przeżyć naprawdę niezapomnianą przygodę, dlatego cieszę się, że będę w końcu mogła pokonać Runmageddon w moim mieście - mówi łodzianka Kinga.

Mieszkańcy Łodzi bardzo ochoczo startują w corocznych edycjach Runmageddonu. Często można ich spotkać pokonujących ekstremalne trasy i przeszkody w Warszawie, Trójmieście, czy też na Śląsku lub w Małopolsce. Jednak, tym razem nie będą musieli jechać poza swoje miasto, by razem z innymi Runmageddończykami pokonać ekstremalny bieg z przeszkodami. - Mój pierwszy Runmageddon pokonałam bez większego przygotowania. Spodobało mi się. Przeszkody stanowiły ciekawe wyzwania, a trasę świetnie przebiegało się w towarzystwie znajomych. Na mecie pomyślałam chcę więcej i chcę robić to coraz lepiej. Zaczęłam się przygotowywać do kolejnych startów - mówi Kinga.

Runmageddon w Łodzi zaplanowany jest na 17 sierpnia br. Będzie to event jednodniowy, nasycony aż 5 formułami. Podczas tego dnia, każdy niezależnie od wieku, czy przygotowania fizycznego będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Do dyspozycji uczestników pełnoletnich i tych, po 16 roku życia* będą oddane trasy trzech formuł: Intro- 3 km i 15 przeszkód oraz Rekrut (6 km i 30 przeszkód) w wersji dziennej i nocnej. Na dzieci będzie czekać Runmageddon Kids*, przeznaczony dla śmiałków w wieku od 4-11 lat, a nastolatkowie będą mogli wziąć udział w formule Junior* dedykowanej osobom między 12 a 15 rokiem życia. Ekstremalny event odbędzie się po raz pierwszy na Łódzkich Błoniach. - Spodziewam się tras pełnych niespodzianek i ciekawych przeszkód. Liczę, że Runmageddon w Łodzi będzie naprawdę mocnym wyzwaniem. Nie znam osoby, która docierając na metę Runmageddonu, nie chciałaby powtórzyć startu. Tak to już jest z tym biegiem, że wciąga i chce się więcej. Ja lubię stopniować wrażenia więc zacząłem od Intro, a poźniej potoczyło się samo, kolejne starty i dłuższe dystanse - opowiada Bartłomiej programista z Łodzi.

 

 

*start osób w wieku od 4-17 lat możliwy jest tylko po osobistym i pisemnym poświadczeniu wydania zgody na start przez opiekuna prawnego. Dzieci startujące w Runmageddonie Kids, młodzież biegnąca w Runmageddonie Junior oraz nastolatkowie między 16-18 rokiem życia mogą startować w dedykowanych im formułach za osobistą i pisemną zgodą opiekuna prawnego.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Informujemy, iż w dniu 7 października została podana przez Prezesa ARiMR informa...

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, realizując wniosek z V Posiedzenia Krajowej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę