Maj pełen okazji

22 maja 2020
Maj pełen okazji
Newseria Lifestyle

Cieszymy się, że mieszkańcy Wrocławia i naszego regionu chętnie powrócili do zakupów w naszym centrum – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Z okazji nowego otwarcia, jak również w związku ze zbliżającym się Dniem Matki oraz sezonem aktywności na świeżym powietrzu wiele naszych sklepów przygotowało specjalne promocje, które ucieszą każdego, kto nie lubi przepłacać. Na przykład w salonie Wittchen czekają torebki już od 99,90 zł. W salonach Adidas, Puma czy Trussardi można liczyć na rabat do 50% na wybrane produkty, dodatkowe 20% otrzymamy z kolei odwiedzając salon Only, zaś w Skechers drugą parę butów kupimy ze specjalną zniżką 30%. W wielu salonach czekają specjalne promocje typu 2 plus 1 lub 4 w cenie 3. To świetna okazja, aby nie tylko odświeżyć wiosenną garderobę, ale też w dobrych cenach przygotować się do aktywności sportowej, czy wybrać gustowny podarunek z okazji Dnia Matki.

Dobrym miejscem może okazać się salon Time Trend, który działa we Wrocław Fashion Outlet od 4 maja. Czeka tam różnorodna cenowo i asortymentowo zegarków. Nowy salon znajduję się w sąsiedztwie marek Organique i By Insomnia. Każda mama byłaby także pozytywnie zaskoczona z niespodzianek kupionych w Apart, W.Kruk czy z nowej pomadki zInglot. Niezdecydowanym polecamy także kartę podarunkową na zakupy we wszystkich sklepach Wrocław Fashion Outlet. Co ważne, można ją kupić również online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Okazyjnie i bezpiecznie

Zakupy we Wroclaw Fashion Outlet odbywają się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Z myślą o zdrowiu klientów i pracowników wprowadzono ponad 40 rozwiązań, dzięki którym wizyta w jedynym outlecie modowym regionu odbywa się w sposób bezpieczny. Odwiedzając poszczególne sklepy powinniśmy zdezynfekować ręce (płyn dostępny jest także przy wejściach do centrum i w toaletach) i zachować 2-metrowy dystans – także oczekując na wejście do salonu w przypadku przekroczenia limitu osób mogących w nim jednocześnie przebywać. Klientów zachęca się do płatności bezgotówkowych oraz korzystania z aplikacji Wrocław Fashion Club, której użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe zniżki od i tak już obniżonych cen outletowych.

Od 18 maja we Wrocław Fashion Outlet korzystamy także z oferty gastronomicznej, także w opcji spożywania posiłków i napojów na miejscu oczywiście z zachowaniem zasad obowiązującego reżimu sanitarnego. Na smakowitą wizytę zapraszają wszystkie restauracje: Od Kuchni, Wasabi Sushi i Pasibus (ten ostatni tymczasowo w czynny w godzinach 11:00 – 22:00), oraz kawiarnie Costa Coffee i So! Coffee oraz lodziarnia Furore! Centrum powróciło także do standardowych godzin pracy. Wrocław Fashion Outlet wszystkich miłośników zakupów bez konieczności przepłacania zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-21:00, a w soboty i niedziele handlowe w godz. 9:00-21:00. Więcej informacji o obowiązujących promocjach i zasadach bezpieczeństwa można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Zarząd KRIR wystąpił 2 czerwca 2020 do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o wyjaśn...

Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa (PIORiN) podczas międzynarodow...

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego uprzejmie informuje, że zgodnie z obwi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę