Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Małopolski e-bazarek zaprasza!

16 czerwca 2020
Małopolski e-bazarek zaprasza!

Realizując działania mające na celu promocję polskich produktów oraz budowanie konkurencyjności rodzimych, lokalnych producentów, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach uruchomił portal https://www.malopolskiebazarek.pl/ . Do udziału w projekcie został zaproszony Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie.

Małopolski e-bazarek dedykowany jest rolnikom, producentom, przetwórcom oraz Kołom Gospodyń Wiejskich. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne i umożliwia wystawcom poszerzenie swojego rynku zbytu oraz skrócenie łańcucha dostaw. Pomysł ten jest odpowiedzią na kryzys gospodarczy wywołany pandemią COVID-19 i służy pomocy polskim producentom w dotarciu do konsumentów.

OT KOWR w Krakowie wraz z MODR–em z siedzibą w Karniowicach serdecznie zaprasza na portal Małopolski e-bazarek wszystkich producentów regionalnej i ekologicznej żywności, rolników a także Koła Gospodyń Wiejskich do rejestracji, a osoby ceniące dobre, tradycyjne produkty do odwiedzania serwisu i korzystania z usług wystawców.

 

KOWR


POWIĄZANE

W związku ze zmianą zapisu w Krajowym Programie Wsparcia Pszczelarstwa,  od dnia...

Nowe inwestycje umożliwią firmie poszerzenie asortymentu specjalistycznych produ...

Brazylijska firma mięsna BRF potwierdziła, że chińskie władze celne wydały zakaz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę