aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Mazurska Manufaktura SA uruchamia program franczyzowy

21 października 2022
Mazurska Manufaktura SA uruchamia program franczyzowy

Mazurska Manufaktura SA wystartowała z projektem budowy sieci franczyzowej pubów. Impulsem do wyjścia z ofertą był sukces autorskiego lokalu Jurand w Szczytnie. Franczyzobiorcy otrzymają pełne wsparcie – począwszy od urządzenia lokalu po atrakcyjny model finansowy, zakładający brak opłaty franczyzowej od obrotu oraz zniżkę od cen hurtowych.

Mazurska Manufaktura to założona w 2019 r. rodzinna spółka działająca w zabytkowym, ponad 100-letnim, Browarze w Szczytnie. Specjalizuje się w produkcji mocnych alkoholi kraftowych oraz regionalnego piwa. W swojej ofercie posiada 11 marek historycznych, w tym kultowe Jurand, Bractwo oraz Krak, jak również szeroki wybór piw kraftowych ważonych we wrocławskim Browarze Profesja.

Punktem wyjścia do decyzji o uruchomieniu programu franczyzowego jest sukces pubu Jurand w Szczytnie. W trzy miesiące od uruchomienia lokalu przychód netto pubu wyniósł ponad 170 tys. zł, co oznacza blisko 3-krotny zwrot z inwestycji w zagospodarowanie i wystrój lokalu. Uwzględniając koszty związane z comiesięcznymi opłatami, inwestycja zwróciła się z nawiązką.

Wierzymy w siłę historycznych, lokalnych produktów i chcemy tą pasją zarazić osoby, które myślą o otwarciu unikatowego miejsca w swoim mieście, które przyciągnie ludzi niepowtarzalną ofertą piw regionalnych. Równocześnie, stwarzamy im niesamowitą okazję, by mogli otworzyć własny pub w oparciu o wybraną, ulubioną markę i wspólnie z nami przywracali jej „świetność” – informuje Jakub Gromek, Prezes Zarządu Mazurska Manufaktura SA. i dodaje: Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, a jako producent zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i wyłączność na unikalne marki alkoholi regionalnych i kraftowych, niedostępnych nigdzie indziej.

Podstawowe wymagania wobec franczyzobiorców to lokalizacja z możliwością rozstawienia ogródka piwnego i dostosowanie się do zaleceń sieci odnośnie zakupu produktów alkoholowych. Ponadto utrzymanie lokalu o wysokim standardzie, w klimacie całej sieci oraz dbanie o wizerunek firmy.
W zamian Mazurska Manufaktura SA oferuje pomoc przy wyborze lokalu, zaprojektowaniu oraz wystroju. Pełne wsparcie marketingowe oraz system szkoleń, prowadzonych przez specjalistów. Atrakcyjny model finansowy, gwarantujący zwrot z inwestycji, w tym zniżka od cen hurtowych. Poza wszystkim program wyróżnia brak opłaty franczyzowej oraz opłat od obrotu.


POWIĄZANE

Prezydium NSZZ RI Solidarność dnia 9 lutego 2024 ogłosiło 30 dniowy strajk gener...

Indie zaoferowały gwarantowane wsparcie dla cen roślin strączkowych, kukurydzy i...

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Nigeria i Republika Południowej Afryki zgłosiły ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę