Mlekovita uhonorowana 10 nagrodami na Polagra-Food 2016!

7 października 2016
Mlekovita uhonorowana 10 nagrodami na Polagra-Food 2016!

Podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food 2016 Mlekovita otrzymała rekordową liczbę Złotych Medali – aż 9 – oraz statuetkę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

Mlekovita od lat bierze udział w największej w kraju branżowej imprezie wystawienniczej Polagra-Food organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, których historia sięga roku 1921. Udział w targach to jeden z nieodłącznych elementów strategii marketingowej, wspomagający profesjonalny wizerunek marki Mlekovita. Impreza jest też doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food Mlekovita została aż dziewięciokrotnym laureatem prestiżowej i cenionej na polskim rynku nagrody o ponad 30-letniej tradycji – Złotego Medalu. O to zaszczytne wyróżnienie rocznie rywalizuje niemal 500 produktów, jednak otrzymują je wyłącznie te, które spełnią wymagane kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego, czyli zespołu wybitnych specjalistów reprezentujących branżę.

Wśród uhonorowanych Złotym Medalem targów Polagra-Food 2016 dwudziestu siedmiu produktów, Mlekovita zdobyła aż 9 nagród. Wyróżniono wszystkie zgłoszone do konkursu produkty – nowości Mlekovita wprowadzone na rynek w ostatnim roku:

• Cheddar ser topiony w plastrach 130 g,
• ser Gouda bez laktozy i ser Sokół bez laktozy plastry, duopack: 2 x 250 g,
• Salatos ser sałatkowy typu greckiego 120 g,
• ser Havarti bez laktozy plastry 150 g,
• Super Body Active mleczny napój proteinowy o wysokiej zawartości białka UHT 350 g – smaki: bananowy, czekoladowy i truskawkowy,
• twaróg sypki półtłusty 500 g,
• Wydojone mleko bez laktozy UHT.

Złote Medale potwierdzają renomę i siłę marki oraz doskonałą jakość wyrobów, które zyskały uznanie jako najbardziej nowoczesne, innowacyjne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie. Już po raz piąty wybrane przez grono eksperckie produkty biorą też udział w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Swoje głosy mogą w nim oddawać przedstawiciele branży i konsumenci. Głosowanie prowadzone było podczas targów w specjalnie stworzonej Strefie Mistrzów oraz trwa na stronie www.zlotymedal.mtp.pl do 31.10.2016 r.

Forum Mleczarskie / Mlekovita


POWIĄZANE

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o finansowaniu Wspólnej Polityki Rolnej - ...

Od początku lipca ma zacząć obowiązywać handlowa część umowy o wolnym handlu mię...

Do 18 czerwca br. na terytorium Polski wykryto 34 ogniska ASF oraz ponad 340 prz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę