CTR_80917

Mlekovita uhonorowana 10 nagrodami na Polagra-Food 2016!

7 października 2016
Mlekovita uhonorowana 10 nagrodami na Polagra-Food 2016!

Podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food 2016 Mlekovita otrzymała rekordową liczbę Złotych Medali – aż 9 – oraz statuetkę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

Mlekovita od lat bierze udział w największej w kraju branżowej imprezie wystawienniczej Polagra-Food organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, których historia sięga roku 1921. Udział w targach to jeden z nieodłącznych elementów strategii marketingowej, wspomagający profesjonalny wizerunek marki Mlekovita. Impreza jest też doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food Mlekovita została aż dziewięciokrotnym laureatem prestiżowej i cenionej na polskim rynku nagrody o ponad 30-letniej tradycji – Złotego Medalu. O to zaszczytne wyróżnienie rocznie rywalizuje niemal 500 produktów, jednak otrzymują je wyłącznie te, które spełnią wymagane kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego, czyli zespołu wybitnych specjalistów reprezentujących branżę.

Wśród uhonorowanych Złotym Medalem targów Polagra-Food 2016 dwudziestu siedmiu produktów, Mlekovita zdobyła aż 9 nagród. Wyróżniono wszystkie zgłoszone do konkursu produkty – nowości Mlekovita wprowadzone na rynek w ostatnim roku:

• Cheddar ser topiony w plastrach 130 g,
• ser Gouda bez laktozy i ser Sokół bez laktozy plastry, duopack: 2 x 250 g,
• Salatos ser sałatkowy typu greckiego 120 g,
• ser Havarti bez laktozy plastry 150 g,
• Super Body Active mleczny napój proteinowy o wysokiej zawartości białka UHT 350 g – smaki: bananowy, czekoladowy i truskawkowy,
• twaróg sypki półtłusty 500 g,
• Wydojone mleko bez laktozy UHT.

Złote Medale potwierdzają renomę i siłę marki oraz doskonałą jakość wyrobów, które zyskały uznanie jako najbardziej nowoczesne, innowacyjne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie. Już po raz piąty wybrane przez grono eksperckie produkty biorą też udział w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Swoje głosy mogą w nim oddawać przedstawiciele branży i konsumenci. Głosowanie prowadzone było podczas targów w specjalnie stworzonej Strefie Mistrzów oraz trwa na stronie www.zlotymedal.mtp.pl do 31.10.2016 r.

Forum Mleczarskie / Mlekovita


POWIĄZANE

KE przedstawiła wytyczne dla państw UE w sprawie obrotu ziemią, by ograniczenia ...

Propozycje prezydenta Francji Emmanuela Macrona, mające doprowadzić do lepszego ...

Nie ma żadnych powodów, by ceny żywca wieprzowego w strefie ochronnej okalającej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę