Targi_china_210519-750

Morska przygoda w ekstremalnym wydaniu czyli Runmageddon Gdynia

31 maja 2019
Morska przygoda w ekstremalnym wydaniu czyli Runmageddon Gdynia

Start z plaży, wodne przeszkody, a później survivalowy bieg po parku, tak zapowiada się Runmageddon Gdynia. Organizatorzy gwarantują dużo piasku, błota i słonej wody. W dniach 8-9 czerwca br. gdyńskim wybrzeżem zatrzęsie Runmageddon, a tysiące uczestników weźmie udział w ekstremalnej, morskiej przygodzie.

Początek runmageddonowych tras będzie wyglądał niewinnie. Uczestnicy po dziesięciominutowej rozgrzewce, ruszą w kierunku Bałtyku. Najpierw pokonają okopy, a tuż po nich wbiegną do wody, gdzie zmierzą się ze stojącą w morzu ścianką. Następnie, na swojej drodze spotkają konstrukcję z drewnianych belek  tzw.„Koziołki” oraz  „Poziome Zasieki” i tak rozpocznie się ich pełna skrajnych emocji, ekstremalna przygoda. Jakie jeszcze przeszkody Runmageddonu czekać będą na startujących? Przy mecie staną: nowość w Gdyni - „Domek typu A” czyli wielka monumentalna przeszkoda z dwóch ścian, po których uczestnicy wspinają się; zmodyfikowane Oponeo, które ostatnio straszyło dużą liczbą opon, a teraz cieszy dodaną do konstrukcji Tyrolką, znany i lubiany Multirig czyli tzw. wycisk dla mięśni rąk i pleców oraz metalowe drabinki pod nazwą „Helikopter”.

Każda osoba, która marzy o zdobyciu nowych, niezapomnianych wrażeń będzie mogła pobiec w wybranej formule Runmageddonu, wystarczy tylko, że zapisze się na bieg poprzez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gdynia-08-06-2019. Podczas tegorocznej edycji biegu, chętni mogą wybierać między 4 formułami. Pierwsza z nich trzykilometrowe Intro z 15 utrudnieniami to idealny wybór dla debiutantów, którzy pierwszy raz zamierzają wystartować w Runmageddonie. Na osoby, o nieco większym apetycie na sportowe wyzwanie będzie czekać Nocny lub Dzienny Rekrut, 6-kilometrowy bieg z 30 przeszkodami. W tych trzech formułach udział mogą wziąć osoby dorosłe oraz te po 16 roku życia, ale tylko za pisemną i osobistą zgodą opiekuna prawnego. Śmiałkowie, którzy przekroczyli już wiek pełnoletniości staną twarzą w twarz z najdłuższą formułą Classic, czyli z 12-kilometrowym odcinkiem najeżonym 50 przeszkodami. Uczestnicy muszą być gotowi na pokonywanie niecodziennych przeszkód, z którymi najlepiej mierzyć w grupie znajomych. - Start w Runmageddonie ze znajomymi to świetna okazja, by lepiej się poznać i przeżyć wspólnie coś, co wspominać będziemy przez lata. To frajda lepsza niż wieczorne wyjście na imprezę. W tym sezonie planujemy pokonać Nocny Runmageddon. Startujemy w 5 osób i jednego jestem pewna, żadna przeszkoda nie będzie nam straszna - mówi Kamila mieszkanka Gdańska.

Organizator Runmageddonu pamięta też o najmłodszych specjalnie dla nich przygotuje trasę Runmageddonu Kids z 10 przeszkodami, którą maluchy pokonywać będą w 3 grupach wiekowych: 4-5, 6-8, 9-11 lat. Młodzież między 12-15 rokiem życia będzie miała okazję sprawdzić się w formule Junior, czyli dwukilometrowym dystansie z ponad 15 przeszkodami. Wystartuje z linii startu formuł dla dorosłych. Tam pokona kilka ich przeszkód, a swój bieg zakończy na trasie dla dzieci. Nastolatki będą miały okazje jednocześnie pobawić się na trasie dla maluchów, jak i zasmakować przeszkód z formuł dla dorosłych.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

700 tys. gospodarstw mlecznych, 12 tys. zakładów mleczarskich i 300 tys. pracown...

Minister do spraw Handlu, Przemysłu i Rozwoju Gospodarczego Republiki Południowe...

Spółka zależna Lactalis do Brasil ogłosiła zakończenie procesu przejmowania spół...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę