aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Na aukcji upadłościowej firmy ogrodniczej Hyseni zostaną wystawione wysokiej jakości maszyny budowlane

8 maja 2024
Na aukcji upadłościowej firmy ogrodniczej Hyseni zostaną wystawione wysokiej jakości maszyny budowlane

Zapowiedź aukcji: w ramach postępowania upadłościowego spółki ogrodniczej Gartengestaltung Hyseni GmbH z Monachium (Niemcy) w dniu 21.05. przez dom aukcyjny HT zostaną zlicytowane pierwsze wystawione na sprzedaż części majątku spółki. W ofercie znajdą się wysokiej jakości maszyny budowlane znanych producentów (np. Hitachi, Kubota, Komatsu i Case), jak również sprzęt do prac ogrodniczych i kształtowania krajobrazu.

Internetowa aukcja upadłościowa firmy ogrodniczej Gartengestaltung Hyseni GmbH (Monachium, Niemcy) zakończy się w dniu 21.05. Aukcja będzie prowadzona przez spółkę-córkę firmy Surplex – HT. Przemysłowy dom aukcyjny HT Hanseatische Industrie-Consult jest jedną z wiodących firm zajmujących się wyceną i sprzedażą ruchomości i dóbr przemysłowych w Niemczech.

Na aukcji zostanie zaoferowanych około 70 artykułów z aktywów przedsiębiorstwa Hyseni. Firma Hyseni specjalizowała się w szczególności w projektowaniu ogrodów kompleksów mieszkalnych. Asortyment aukcji obejmuje zatem głównie maszyny budowlane o różnych wielkościach – od małych koparek samojezdnych o masie roboczej wynoszącej zaledwie 3,8 tony po ładowarki kołowe i średniej wielkości koparki gąsienicowe o masie roboczej wynoszącej 8 ton.

W latach 2018–2020 firma Hyseni zainwestowała znaczne środki w park maszynowy. Koparki są prawie nowe, dobrze utrzymane i charakteryzują się niewielką liczbą roboczogodzin (zwykle od 1500 do 2500 godzin). Najatrakcyjniejsze oferty aukcji:

  • Koparka gąsienicowa midi: 2x Hitachi ZX85USB-5A (rok prod. 2018/19)
  • Koparka gąsienicowa mini: Komatsu PC88MR-10 (rok prod. 2019), Komatsu PC35MR-5 (rok prod. 2019), Komatsu PC26MR-3 (rok prod. 2018), Case DX26C (rok prod. 2019)
  • Ładowarki kołowe: Kubota R090 (rok prod. 2020), Kubota R085 (rok prod. 2019), Hitachi ZW75 (rok prod. 2019)

Dostępne są również inne urządzenia i akcesoria do ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu, takie jak zagęszczarki, osprzęt do koparek i ładowarek kołowych, piły, pojemniki na materiały, technika pomiarowa, kosiarki do trawy i narzędzia.

W dniu 14.05 istnieje możliwość obejrzenia artykułów w Dachau (Bawaria, Niemcy). Pragniemy poinformować osoby zainteresowane, że rejestracja na aukcji może potrwać do dwóch dni.

Link do katalogu online aukcji upadłościowej Gartengestaltung Hyseni GmbH: https://online-versteigerungen.ht-kg.de/en/92624_online-insolvenzversteigerung_gartengestaltung_hyseni_gmbh/a/1593

***

O firmie Surplex

Surplex od 25 lat należy do wiodących przemysłowych domów aukcyjnych w Europie i zajmuje się handlem maszynami używanymi oraz wyposażeniem zakładów na całym świecie. Na dostępnej w 18 językach platformie aukcyjnej Surplex.com zarejestrowanych jest ponad 125 000 klientów. Na ok. 1000 internetowych aukcji w roku dotychczas sprzedano ponad 400 000 towarów przemysłowych. Przedsiębiorstwo mające siedzibę w Düsseldorfie prowadzi biura w 16 krajach Europy. Ponad 220 pracowników z 27 krajów realizuje kompleksową obsługę w 20 językach.

Informacje o HT

HT należy do wiodących firm zajmujących się wyceną i sprzedażą ruchomości oraz dóbr przemysłowych w Niemczech. W centrali położonej w Hamburgu oraz pozostałych biurach zlokalizowanych w Kolonii, Bodenheim, Crailsheim oraz Chemnitz spółka HT zajmuje się zleceniami w obszarze wyceny i sprzedaży składników majątku, niezależnie od rozmiaru projektu i branży, działając przy tym w imieniu renomowanych syndyków, przedsiębiorców, banków i firm leasingowych z całego kraju. Dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów HT każdego roku sporządza od 300 do 500 wycen i prowadzi średnio od 70 do 100 międzynarodowych aukcji przemysłowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.ht-kg.de

oprac e-mk, ppr.pl


POWIĄZANE

W obecnej chwili dla osób, które budują swój pierwszy dom lub które poddają term...

Pelniąacy obowiązki ministra polityki rolnej i żywności Ukrainy Taras Wysocki po...

Jako podało ministerstwo polityki agrarnej Ukrainy, producenci rolni aktywnie an...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę