aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Na aukcji upadłościowej firmy ogrodniczej Hyseni zostaną wystawione wysokiej jakości maszyny budowlane

8 maja 2024
Na aukcji upadłościowej firmy ogrodniczej Hyseni zostaną wystawione wysokiej jakości maszyny budowlane

Zapowiedź aukcji: w ramach postępowania upadłościowego spółki ogrodniczej Gartengestaltung Hyseni GmbH z Monachium (Niemcy) w dniu 21.05. przez dom aukcyjny HT zostaną zlicytowane pierwsze wystawione na sprzedaż części majątku spółki. W ofercie znajdą się wysokiej jakości maszyny budowlane znanych producentów (np. Hitachi, Kubota, Komatsu i Case), jak również sprzęt do prac ogrodniczych i kształtowania krajobrazu.

Internetowa aukcja upadłościowa firmy ogrodniczej Gartengestaltung Hyseni GmbH (Monachium, Niemcy) zakończy się w dniu 21.05. Aukcja będzie prowadzona przez spółkę-córkę firmy Surplex – HT. Przemysłowy dom aukcyjny HT Hanseatische Industrie-Consult jest jedną z wiodących firm zajmujących się wyceną i sprzedażą ruchomości i dóbr przemysłowych w Niemczech.

Na aukcji zostanie zaoferowanych około 70 artykułów z aktywów przedsiębiorstwa Hyseni. Firma Hyseni specjalizowała się w szczególności w projektowaniu ogrodów kompleksów mieszkalnych. Asortyment aukcji obejmuje zatem głównie maszyny budowlane o różnych wielkościach – od małych koparek samojezdnych o masie roboczej wynoszącej zaledwie 3,8 tony po ładowarki kołowe i średniej wielkości koparki gąsienicowe o masie roboczej wynoszącej 8 ton.

W latach 2018–2020 firma Hyseni zainwestowała znaczne środki w park maszynowy. Koparki są prawie nowe, dobrze utrzymane i charakteryzują się niewielką liczbą roboczogodzin (zwykle od 1500 do 2500 godzin). Najatrakcyjniejsze oferty aukcji:

  • Koparka gąsienicowa midi: 2x Hitachi ZX85USB-5A (rok prod. 2018/19)
  • Koparka gąsienicowa mini: Komatsu PC88MR-10 (rok prod. 2019), Komatsu PC35MR-5 (rok prod. 2019), Komatsu PC26MR-3 (rok prod. 2018), Case DX26C (rok prod. 2019)
  • Ładowarki kołowe: Kubota R090 (rok prod. 2020), Kubota R085 (rok prod. 2019), Hitachi ZW75 (rok prod. 2019)

Dostępne są również inne urządzenia i akcesoria do ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu, takie jak zagęszczarki, osprzęt do koparek i ładowarek kołowych, piły, pojemniki na materiały, technika pomiarowa, kosiarki do trawy i narzędzia.

W dniu 14.05 istnieje możliwość obejrzenia artykułów w Dachau (Bawaria, Niemcy). Pragniemy poinformować osoby zainteresowane, że rejestracja na aukcji może potrwać do dwóch dni.

Link do katalogu online aukcji upadłościowej Gartengestaltung Hyseni GmbH: https://online-versteigerungen.ht-kg.de/en/92624_online-insolvenzversteigerung_gartengestaltung_hyseni_gmbh/a/1593

***

O firmie Surplex

Surplex od 25 lat należy do wiodących przemysłowych domów aukcyjnych w Europie i zajmuje się handlem maszynami używanymi oraz wyposażeniem zakładów na całym świecie. Na dostępnej w 18 językach platformie aukcyjnej Surplex.com zarejestrowanych jest ponad 125 000 klientów. Na ok. 1000 internetowych aukcji w roku dotychczas sprzedano ponad 400 000 towarów przemysłowych. Przedsiębiorstwo mające siedzibę w Düsseldorfie prowadzi biura w 16 krajach Europy. Ponad 220 pracowników z 27 krajów realizuje kompleksową obsługę w 20 językach.

Informacje o HT

HT należy do wiodących firm zajmujących się wyceną i sprzedażą ruchomości oraz dóbr przemysłowych w Niemczech. W centrali położonej w Hamburgu oraz pozostałych biurach zlokalizowanych w Kolonii, Bodenheim, Crailsheim oraz Chemnitz spółka HT zajmuje się zleceniami w obszarze wyceny i sprzedaży składników majątku, niezależnie od rozmiaru projektu i branży, działając przy tym w imieniu renomowanych syndyków, przedsiębiorców, banków i firm leasingowych z całego kraju. Dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów HT każdego roku sporządza od 300 do 500 wycen i prowadzi średnio od 70 do 100 międzynarodowych aukcji przemysłowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.ht-kg.de

oprac e-mk, ppr.pl


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę