aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

„Na grilla! Racz waść wpaść”

27 kwietnia 2023
„Na grilla! Racz waść wpaść”

Ruszyła ogólnopolska kampania marki przypominająca, że Kasztelan jest świetnym, naturalnym towarzyszem grilla. Jednym z jej elementów jest seria nowych spotów telewizyjnych, których emisja trwa od 24 kwietnia br. Kampanii towarzyszą również działania w kanałach digital oraz w punktach sprzedaży.

„Racz Waść Wpaść” to hasło dobrze znane z dotychczasowych kampanii reklamowych marki Kasztelan. Teraz Kasztelan – bohater marki, zaprasza, by w jego towarzystwie wpaść na grilla. Działania promocyjne ruszyły z końcem kwietnia, wpisując się w nadchodzący okres grillowy, którego symbolicznym początkiem jest majowy długi weekend.

 

 

Grillowanie bywa uznawane niemal za polski sport narodowy, który naturalnie jest również okazją do spotkań towarzyskich, często przy piwie. Towarzyszy mu dużo pozytywnych emocji, ale też swobody i humoru – i to właśnie postanowiliśmy oddać w serii nowych, kasztelańskich spotów. Świat Kasztelana łączy tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu jest w nim miejsce na dystans i zabawę słowem. Mamy nadzieję, że Kasztelan będzie mógł towarzyszyć naszym konsumentom podczas całego sezonu grillowego – mówi Barbara Rozbicka-Śledź, Junior Brand Manager marki Kasztelan.

Na kampanię telewizyjną złoży się seria 10-sekundowych spotów pod hasłem „Na grilla! Racz waść wpaść”. Nie zabraknie dobrego humoru oraz radosnej atmosfery, która towarzyszy i światu Kasztelana i wiosennemu grillowaniu.

Za koncept kreatywny kampanii telewizyjnej marki Kasztelan odpowiada agencja Brainbox, spoty wyreżyserował Szymon Pawlik, za produkcję odpowiada dom produkcyjny Dynamo, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative.

***

Carlsberg Polska jest jednym z trzech największych graczy na rynku piwa w Polsce. Carlsberg Polska warzy piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Konsumenci mogą wybierać z szerokiej oferty wielokrotnie nagradzanych marek piw takich jak: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Somersby, Brooklyn, 1664 Blanc, Bosman oraz Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach o wieloletniej tradycji piwowarskiej – w Browarze Okocim w Brzesku (1845), Browarze Bosman w Szczecinie (1848), i Browarze Kasztelan w Sierpcu. Łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Firma promuje odpowiedzialną konsumpcję alkoholu, angażuje swoich pracowników w wolontariat, współpracuje ze swoimi partnerami biznesowymi na zasadach wzajemnego poszanowania, działa na rzecz obiegu zamkniętego opakowań, a także odpowiedzialnie gospodaruje wodą i energią. Od 2015 roku firma jest dystrybutorem piwa Guinness. Carlsberg Polska wchodzi w skład duńskiej Grupy Carlsberg, której korzenie sięgają 1847 roku.

Więcej informacji na: www.carlsbergpolska.pl oraz na profilach firmy:
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/carlsbergpolska/
Facebooku https://www.facebook.com/CarlsbergPolska/

oprac redakcja ppr.pl


POWIĄZANE

Wczoraj, odyło się wspólne posiedzienie  władz rolniczej i pracowniczej Solidarn...

W zależności od branży, zawodu i konkretnej firmy, podczas aplikacji możesz się ...

W meich społecznociowych pojawiła się bardzi ciekawa, choć powszechnie znana ana...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę