Nagrody KOWR w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi…”

7 października 2020
Nagrody KOWR w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi…”

W dniu 2 października br. w siedzibie Oddziału Regionalnego KRUS w Krakowie, zostali nagrodzeni laureaci oraz wyróżnieni na etapie ogólnopolskim konkursu ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Nagrody laureatom z terenu województwa małopolskiego, w imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wręczył Piotr Szopa, Kierownik Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych.

Konkurs plastyczny ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” był skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, a w jego organizacji Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wsparły także: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów pozytywnych zachowań związanych z pracą w gospodarstwie rolnym. Uczniowie oceniani w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 0-III oraz IV-VIII) mieli za zadanie w sposób kreatywny przedstawić hasło konkursu za pomocą pracy plastycznej.

 

KOWR


POWIĄZANE

Dlaczego powinniśmy zainteresować się globalnym Południem? ● Około 768 milionów ...

Ubezpieczyciele notują rekordową liczbę szkód spowodowanych zjawiskami pogodowym...

Aż 40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa. Prawie połowa Europej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę