Adama_artemisgoltix_15.02-30.03
Adama_poleposition_15.03_30.04

Nagrody KOWR w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi…”

7 października 2020
Nagrody KOWR w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi…”

W dniu 2 października br. w siedzibie Oddziału Regionalnego KRUS w Krakowie, zostali nagrodzeni laureaci oraz wyróżnieni na etapie ogólnopolskim konkursu ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Nagrody laureatom z terenu województwa małopolskiego, w imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wręczył Piotr Szopa, Kierownik Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych.

Konkurs plastyczny ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” był skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, a w jego organizacji Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wsparły także: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów pozytywnych zachowań związanych z pracą w gospodarstwie rolnym. Uczniowie oceniani w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 0-III oraz IV-VIII) mieli za zadanie w sposób kreatywny przedstawić hasło konkursu za pomocą pracy plastycznej.

 

KOWR


POWIĄZANE

Copa i Cogeca zauważyły, że zgodnie z ustaleniami grupy ekspertów państw członko...

Błonnik to składnik deficytowy w modelu diety zachodniej. Przednówek to czas prz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę