aaa_TSW_2023
CTR_2023

Nagrody Złotej Innowacji dla produktów Mlekpolu

30 października 2023
Nagrody Złotej Innowacji dla produktów Mlekpolu

Konkurs Złote Innowacje FMCG & Retail ma na celu uhonorowanie produktów i usług, które w ostatnim roku uatrakcyjniły rynek spożywczy oraz poprzez innowacyjność bezpośrednio wpływały na zachowania konsumentów. W edycji 2023 wyroby SM Mlekpol trzykrotnie znalazły się na podium plebiscytu.

 Głosami konsumentów pierwsze miejsce i Nagrodę Złotej Innowacji w grupie „Smak” zdobyła nowość w ofercie Mlekpolu – Ayran, czyli tradycyjny turecki napój jogurtowy, charakteryzujący się orzeźwiającymi właściwościami. Pierwsze miejsce i Nagrodę Złotej Innowacji przyznano także serowi Mozzarella w plastrach 150 g w grupie „Przyjemne gotowanie”. Mleko Łaciate UHT 500 ml otrzymało natomiast Wyróżnienie Złotej Innowacji oraz zajęło drugie miejsce w grupie „Opakowanie”. Głosujący docenili innowacyjność kartonu o mniejszej niż tradycyjnie pojemności, z przytwierdzoną zakrętką, który w całości można poddać recyklingowi.

– Jako producent wysokiej jakości wyrobów mlecznych stawiamy sobie za cel wprowadzanie na rynek propozycji, które spełniają wciąż zmieniające się oczekiwania konsumentów. Cieszymy się, że nasze tegoroczne innowacje produktowe spotkały się z tak entuzjastycznym przyjęciem ze strony handlowców i kupujących. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy – komentuje Małgorzata Cebelińska, Wiceprezes Zarządu SM Mlekpol.

 ***

Konkurs Złote Innowacje FMCG&Retail organizowany jest od 2019 roku przez wydawcę magazynu „Hurt & Detal”. Każdy zgłoszony produkt podlega ocenie między innymi pod kątem innowacyjności, jakości czy funkcjonalności. Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję odbyła się 25 października w Teatrze Kamienica w Warszawie.

e-red ppr.pl


POWIĄZANE

Gigantyczne zainteresowanie opinii publicznej, społeczeństwa i mediów towarzyszy...

Komisja Europejska zaproponowała nowe przepisy mające na celu poprawę dobrostanu...

Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Tomasz Obszanski oraz Prezes Fundacj Wspier...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę