aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Olej napędowy z odpadu i plastiku- nasze instalacje można zobaczyć

2 stycznia 2024
Olej napędowy z odpadu i plastiku- nasze instalacje można zobaczyć

Różne portale opisują o wynalazku Handerek - paliwa z plastiku. A gdzie pracuje jego instalacja i gdzie można zobaczyć tą instalację? Wiele opowieści o paliwie i 0 instalacji - to bajka.

Naszych instalacji nikt nie promuje ale za to można je zobaczyć.

diesel, biopaliwa

Jesteśmy twórcami technologii oraz dostawcami instalacji do przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych ( komunalnych). Nasza technologia opracowana została na podstawie prowadzonych przez kilka lat przepracowanych doświadczeniach w skali wielkolaboratoryjnej w naszym zakładzie, w porównaniu do dotychczasowych form recyklingu odpowiada najnowszym wymaganiom stawianym przez przepisy Unii Europejskiej. Dzięki nowoczesnej technologii następuje znaczna redukcja wysypisk śmieci z odpadów o długim okresie biodegradacji, które nie znajdowały dotychczas tak zaawansowanego sposobu odzysku.

Dzięki najnowszej technologii oraz wdrożonej instalacji pozwala na  pełną kontrolę procesu depolimeryzacji.

diesel, biopaliwa

Nasze systemy są przeznaczone do obsługi prawie każdego powszechnie generowanego strumienia odpadów ,zmieszanych odpadów komunalnych ( w tym opon , wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych, biomasy, odpadów ściekowych, odpadów zwierzęcych, drewnopochodnych i zakaźnych odpadów medycznych ), stanowią przyjazną dla środowiska i opłacalną
alternatywę dla tradycyjnych metod przetwarzania odpadów

Doświadczenia i stała współpraca z konsultantami , którzy należą do wybitnych specjalistów z całego świata , pozwoliły stworzyć standardy naszej firmie.

Zrealizowane wdrożenia i doświadczenia z dotychczasowej eksploatacji uruchomionych instalacji umożliwiły dogłębną ocenę potrzeb, dalszy rozwój technologii , co w efekcie wpłynęło na większą satysfakcję naszych klientów.

Pierwsza instalacja została zaprojektowana i zbudowana do firmy Akropos i jest w ciągłej eksploatacji służąca jako doświadczalna pozostałe instalacje już pracują w Polsce , Francji , Bośni budujemy instalacje kontenerowe przewoźne ,o wydajności od 200kg do 400kg 1 godzinę oraz mobilne o dużej wydajności .od 400kg do 1600kg. na 1 godzinę

Zrealizowane wdrożenia i doświadczenia z dotychczasowej eksploatacji uruchomionych instalacji umożliwiły dogłębną ocenę potrzeb i dalszy rozwój.

Jakość oleju napędowego będzie porównywalna z tradycyjnymi paliwami i może być używany w większości do silników generatorów prądu oraz do wytwarzania ciepła.

diesel, biopaliwa

oprac, e-mkppr.pl na podst źródło: Akropos spółka z o.o.


POWIĄZANE

Przypominjący medium społecznościowe „X” (dawny Twitter) Sejm „X” (zbieżność naz...

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Z niczym wyszli wczoraj ze spotkania z premierem Donaldem Tuskiem rolnicy. To je...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę