aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Nowa odsłona Centerboxa

10 czerwca 2022
Nowa odsłona Centerboxa

Centerbox to jedno z flagowych rozwiązań firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Ten wielofunkcyjny moduł opracowany przez polskiego producenta zdobył w ciągu ostatnich lat uznanie inwestorów i projektantów. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i zmieniające się trendy, Plast-Met odświeżył jego design i wprowadził udoskonalenia, które sprawiają, że stał się on jeszcze bardziej funkcjonalny. Wybierać można spośród kilku wersji, idealnie dopasowując strefę wejściową do własnych potrzeb.

Centerbox stworzony przez Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe to moduł przeznaczony do montażu przy furtce, który stanowi swoiste centrum zarządzania funkcjami ogrodzenia. Integruje w sobie systemy zasilania oraz sterowania dla bramy, furtki i oświetlenia. Moduł Centrebox wszystkie elementy instalacyjne skrywa w nowoczesnej, prostopadłościennej obudowie w modnym antracytowym kolorze. Zwieńczony jest dwoma lampami LED, które zapewnią bezpieczeństwo w strefie wejściowej i efektownie ją podkreślą. W górnej części znajduje się miejsce na domofon lub wideodomofon oraz numer domu, poniżej - skrzynka na listy, część dolna mieści zasilanie i sterowniki, z łatwym dostępem dla serwisanta.

Nowy design w kilku wersjach do wyboru

Od początku Centerbox projektowany był w taki sposób, aby idealnie wkomponowywał się w stylistykę Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych, łącząc praktyczne funkcje z estetycznym wyglądem. Po kilku latach obecności na rynku przyszła pora na odświeżenie wyglądu. Nowoczesnego charakteru dodało przede wszystkim zlicowanie wszystkich elementów z powierzchnią ścianki frontowej. Wystająca do tej pory pokrywa wlotu skrzynki na listy jest teraz całkowicie płaska, podobnie jak obudowa domofonu i wideodomofonu. Dodano też elementy ze stali nierdzewnej, które efektowanie odcinają się na tle ciemnego antracytu. Całość wygląda elegancko i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. Design urządzenia jest jednak na tyle stonowany i uniwersalny, że Centerbox będzie równie dobrze komponował się z też otoczeniem utrzymanym w tradycyjnym stylu.

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe oferuje klientom możliwość dostosowania Ceterbox do własnych potrzeb. Z tego względu przewidziano dostępność kilku wersji modułu. Najbardziej ekskluzywna opcja nie tylko posiada domofon lub wideodomofon, ale także podświetlany numer domu i wygrawerowaną nazwę ulicy. Można zdecydować się też na montaż samego domofonu/wideodomofonu lub zrezygnować z tego urządzenia, wybierając numer z nazwą ulicy lub bez niej. Producent przewidział też możliwość zamówienia rozwiązań niestandardowych, np. Centerbox z nietypowym wycięciem pod domofon.

Udoskonalenia techniczne

Nowy Centerbox przeszedł nie tylko lifting wizualny. Projektanci bowiem uwzględnili również podniesienie jego funkcjonalności. Przykładowo w drzwiczkach z tyłu Centerboxa dodano trzy otwory zabezpieczone „szybkami” z przyciemnianym tworzywem sztucznym (szkło akrylowe). Poprawia to zasięg sygnału WiFi, wykorzystywany m.in. przez moduły wLightbox sterujący systemem oświetleniowym czy wGatebox obsługujący automatykę bramową.

 

www.plast-met.pl

 

Biuro prasowe Plast-Met


POWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę