aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Nowość! Ogrodzenie inne niż wszystkie

15 lipca 2022
Nowość! Ogrodzenie inne niż wszystkie

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Kwarc z ozdobnymi Brytami oto grodzenia o szerokich, płaskich poprzeczkach ułożonych poziomo były hitem ostatnich lat. Niektórzy inwestorzy szukają podobnej stylistyki, jednak z elementami ustawionymi pio-nowo. Odpowiedzią na te potrzeby jest najnowszy model wprowadzony do oferty Nowo-czesnych Ogrodzeń Frontowych firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Kwarc oferuje de-sign, który świetnie wpisuje się w dominujące obecnie trendy architektoniczne. Ale na tym nie koniec nowości. Symetryczny układ pionowych profili można bowiem wzbogacić ozdobnymi blachami o ażurowych wzorach, czyli Brytami, dopasowanymi do architektury budynku i indywidualnych preferencji.


ogrodzenie

 

Nowoczesne sztachety ze stali
Szerokie, płaskie profile ustawione pionowo mogą przywodzić na myśl tradycyjny płot ze sztachet. Te współczesne mają jednak nowoczesną formę, zamkniętą w prostokątną ramę i przede wszystkim trwały materiał doskonale zabezpieczony przed warunkami atmosferycz-nymi i niewymagający konserwacji, czyli stal wykończoną w technologii Duplex. Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Kwarc składa się z pionowych elementów o szerokości 80 mm, oddzie-lonych przerwami o szer. 45 mm. Takie proporcje zapewniają optymalną przezierność przy zachowaniu poczucia prywatności i bezpieczeństwa na własnej posesji. Dodatkowo pionowy układ utrudnia wspinanie się, co będzie miało szczególne znaczenie, jeśli na podwórku bawią się dzieci. Wymiary ogrodzenia można dostosować do własnych potrzeb. Standardowo wy-sokość mieści się w przedziale od 700 do 1 800 mm, szerokość przęseł – od 1 760 mm do 2 500 mm. Kolekcja zawiera wszystkie niezbędne elementy począwszy od furtki, przez bramę rozwierną dwuskrzydłową lub przesuwną (otwieraną ręcznie lub automatycznie), po słupki i inne akcesoria uzupełniające. Warto zwrócić uwagę, że w procesie produkcji wyeliminowano spawanie. Profile są przykręcana do ramy i nitowane. To rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale też praktyczne. Dzięki temu w dowolnym momencie w razie potrzeby można wymonto-wać i zamontować powtórnie każdy pojedynczy element.

Efektowne „wycinanki”

 

ogrodzenia

 


Minimalistyczna stylistyka Nowoczesnego Ogrodzenia Frontowego Kwarc ma swój nieza-przeczalny urok i idealnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni. Jeśli jed-nak zależy nam na tym, aby nadać ogrodzeniu rys oryginalności i uczynić je bardziej dekora-cyjnym, możemy połączyć nowy model z oferty Plast-Met z ozdobnym Brytem. To specjalne blachy, które można wkomponować w przęsło, furtkę i bramę, z ażurowym wzorem wycina-nym laserowo. Nowe rozwiązanie jest niezwykle efektowne i pozwala wyróżnić posesję na tle innych. W wyrazisty sposób rozbija jednorodny rytm równomiernie rozmieszczonych profili i przykuwa wzrok przechodniów. Dzięki promieniom wpadającym przez otwory, w pobliżu ogrodzenia tworzy się intrygująca gra światła i cienia, która zmienia się w zależności od na-słonecznienia i pory dnia. W ofercie firmy Plast-Met dostępne są różnorodne wzory od geo-metrycznych rombów do nawiązujących do natury drzew i traw. Oprócz standardowych wzo-rów z bazy producenta, zamówić można dowolny, projektowany indywidualnie ozdobny detal. Dzięki temu na blaszanym panelu wycięte może być np. logo firmy lub wybrany przez in-westora kształt.

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych sys-temów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.
www.plast-met.pl


POWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę