Claas_20.11.2020shiuz_750x100_1102020

„Odpoczywaj na wsi” na FREE TIME FESTIWAL

13 kwietnia 2018
„Odpoczywaj na wsi” na FREE TIME FESTIWAL
MRiRW

W dniach 7-8 kwietnia podczas FREE TIME FESTIWAL w Gdańsku, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi po raz kolejny promowało zróżnicowane i całoroczne atrakcje turystyki wiejskiej i agroturystyki.

FREE TIME FESTIWAL to bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny w ramach 8 stref tematycznych: Turystyka, Miasto Gdańsk, Sport i aktywny styl życia, Kajak Expo i sporty wodne, Kultura i nauka, Świat dziecka, Strefa Prezentacji. W otwarciu wydarzenia wziął udział podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki.

Stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zorganizowane w ramach projektu „Odpoczywaj na wsi”, dawało szansę na spotkania z przedstawicielami lokalnych i regionalnych stowarzyszeń turystyki wiejskiej i agroturystyki oraz właścicielami gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych. Odwiedzający stoisko mieli możliwość uzyskania informacji o agroturystyce w Polsce, ofertach pobytowych w kwaterach, zagrodach edukacyjnych i Hitach Turystyki Wiejskiej. Na stoisku „Odpoczywaj na wsi” eksperci odpowiadali na liczne pytania, doradzali w wyborze oferty oraz pomagali w planowaniu pobytu na polskiej wsi. Do dyspozycji odwiedzających były dostępne liczne materiały informacyjno-promocyjne – foldery, mapy, ulotki ofertowe.

W ramach FREE TIME FESTIWAL, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi za projekt „Odpoczywaj na wsi” otrzymało MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS w kategorii OFERTA SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO – TURYSTYKA.

 

MRiRW


POWIĄZANE

W ostatnim dniu listopada ruszyły dwa z czterech planowanych jeszcze na ten rok ...

ARiMR przypomina, że 1 grudnia 2020 r. upływa termin na złożenie wniosku o udzie...

Badania prowadzone przez naukowców z Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – Pań...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę